Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában elég ingerült...

Mostanában elég ingerült vagyok, mindenkire hamar felkapom a vizet. Arra gondoltam, hogy valami gyógynövény-alapú nyugtató jót tehetne velem. Szerintetek? 17/f

Figyelt kérdés
Normálisan és egészségesen táplálkozom, emellett még sportolok is rendszeresen, hobbijaim is vannak, tehát nem ezzel van a baj. Próbáltam már meditációs dolgokat, tehát a "minden fejben dől el" dologgal rávezessem magam de nem mindig megy, sokszor vagyok ideges. Kb. 3 hónapja vagyok így, azóta semmi olyan dolog nem történt ami okozó tényező lenne. Ha szerintetek is megpróbálhatnék egy ilyen bogyót akkor írnátok valami tippet ami jó és nem is drága?

2015. jan. 4. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1/2 liter citromfű teát igyál 1 púpozott evőkanál citromfűből főzd meg.
2015. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg tudom ajánlani az ú.n. Nyugalom teát.Rosmannban is kapható, többféle gyógynövényből készült.Emellett a Valeriana Relax is tabletta is segíthet.

Emellett érdemes lenne gondolkodni mi okozhatja lelkileg az ingerültséget.Remélem segíthettem valamit.

2015. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!