Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő amíg az antipszicho...

Róbert dávid kérdése:

Mennyi idő amíg az antipszichotikum kiürül a szervezetből?

Figyelt kérdés
1 napig szedtem egy abilify nevü gyógyszert ma reggel már be se szedtem mellékhatások miatt arra lennék kiváncsi hogy mikor ürül ki a szervezetből, mert szedek másik gyógyszereket is nem akarok többet bevenni

2015. ápr. 10. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy olyan sokáig tartana. Maga a gyógyszer a vérből másnapra kiürül. Legalábbis egy erősebb nyugtató biztosan

Ha csak egy napig szedted akkor függőség sem alakulhatott még ki. Ha tegnap vetted be akkor ma lehet másikat szerintem.

2015. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 nap nagyon kevés idő egy ilyen szernél. Hagyni kell időt hogy kifejtse a hatását, ami általában 2-3 hét de néha egy hónap is lehet. Addig valóban rossz, de utána helyre állnak a dolgok. Tapasztalatból beszélek, vagy 8 féle antipszichotikus szert szedtem már életemben.
2015. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!