Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magas a pulzusom a stressz...

Magas a pulzusom a stressz miatt. Mit tegyek? 15/f

Figyelt kérdés

Kb.1-2 éve kezdődött hogy rossz volt a közérzetem azt hittem csak lázas vagyok vagy megfáztam de mindenesetre elküldtek vérvételre,nem találtak semmit.tavaly áprilisban hirtelen felment a pulzusom,bevittek az ügyeletre adtak egy nyugtatót és egy vérnyomáscsökkentőt lement,haza küldtek.utána kb.1évig szedtem egy fél betalocot és egy magne b6-öt naponta ez ment kb.januárig akkor leálltam vele és helyette sedatif PC-t kezdtem el szedni ami nem ér semmit.szívultrahang vizsgálat,EKG,vércukor stb. Megvolt de mindent rendben találtak.most pedig 3 hete újra volt egy a tavalyihoz hasonló roszullétem megint betaloc,nyugtató.aludtam 1 órát jobb volt de azóta magasabb a pulzusom akkor is ha fekszek.2 hete járok pszichológushoz de eddig csak kérdetgetett,nem azon van hogy megoldja a problémát ráadásul csak heti 1 alkalommal lehet hozzá járni én félek hogy ez kevés és ő nem tud alkalmazni semilyen terápiát a családsegítő leírása szerint.jelnleg reggelnte kell bevenni egy sedo gelatot és este egy bögre citromfű tea de ez sem ér semmit..félek hogy nehogy komolyabb baj legyen vagy netán terápia kéne nem csak beszélgetés..

Mit tegyek?

Bocs ha hosszú volt.



2015. ápr. 11. 03:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontosan mit érzel egy-egy ilyen rosszullétkor (a pulzusemelkedésen túl)?

A Betaloc jó, de valószínűleg kevés, pszichológus jó, de eleinte kevésbbé hatásos. Valószínűleg hormonális változások triggerelik a dolgokat, érdemes felkeresni pszichiátert, ha ügyes, hamar rövidre tudja zárni a problémát. (Pajzsmirigy-hormonszintet néztek a vérvételnél?)

2015. ápr. 11. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a jóga légzést és a zen légzést.
2015. ápr. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy szem magne b6 nem ér semmit. Sokkal több magnezium kellene, olyan 350 mg. Magne b6-ban van vagy 50 mg vagy annyi sem.
2015. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Nekem is volt már 116-os pulzusom, pedig itt ültem a gép előtt nyugalmi helyzetben. Felhívtam a háziorvosomat és ő 1 tabletta Betalocot javasolt. Ez jó volt, csak a pulzussal együtt a vérnyomásomat is levitte.
2015. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!