Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek milyen mentális...

Szerintetek milyen mentális betegségem van?

Figyelt kérdés
nemtudom hogy ki vagyok. tudom hogy ki szeretnék lenni.tudom hogy most hol állok. kedves aranyos jófej, segítőkész srác vagyok.de én egy talpraesett erős domináns férfi akarok lenni, és már nagyon elegem van a mostani helyzetállásból.néha 1-2 helyzetben bevillan hogy hogy kéne cselekedni férfiként.. és akkor probálok ugy viselkedni de akkor mindenki furcsálja hogy eddig nem ilyen voltam. 21 éves vagyok amugy
2015. ápr. 12. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
meleg vagy
2015. ápr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok meleg, nőket kurelok
2015. ápr. 12. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem mentális betegség. Még keresed önmagad, nincs kiforrott egyéniséged, teljesen természetes ebben a korban. Szeretnél változni, de sokat számít a közvetlen környezeted véleménye, reakciója, emiatt még gyakran elbizonytalanodsz - ha jól értem a második az írásod felét. Te döntöd el, hogy merre indulsz: maradsz olyan, amilyen vagy most, és nem hökkented meg a környezeted / olyan leszel, amilyen lenni szeretnél, vállalva azt is egyes ismerőseid megszólnak emiatt vagy el is távolodnak tőled.
2015. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*ha jól értem az írásod második felét :D
2015. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az alapvető gond itt az, hogy valaki más szeretnél lenni, mint aki vagy (mert valamiért azt gondolod, hogy ezt várják el tőled), és ez folyamatos feszültséget okoz benned.

Inkább el kellene fogadnod magad olyannak, aki vagy. Illetve, ha tisztában lennél azzal, hogy ki vagy, és miért vagy olyan, amilyen, akkor még változásra is képes lennél, erőltetés nélkül.

Pszichológus tud ebben segíteni.

2015. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!