Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek leheteg célpont a...

Szerintetek leheteg célpont a munkahelyemen a mentális betegségem miatt?

Figyelt kérdés
Hárman dolgozunk egy munkahelyen,és az egyik kolleganőm folyamatosan rám akarja bizonyítani,hogy nem vagyok ügyes.A főnököm szerint az vagyok.Sokat viselkedik velem dagradálóan.Visszaszólok neki.Kiállok az igazamért,de mégis megvisel a dolog.A főnököm szerint kihasználja az a nő a labilis lelkialkatomat. Félek,mert bárhova megyek dolgozni,sehol nem tudom eltitkolni labilis személyiségemet.A dokim szerint nem tehetek róla,és ez megmarad.

2015. febr. 12. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Leírásod alapján már az vagy.:)

De nem vagyok biztos benne, hogy ez az egy darab nő pont emiatt támadott be, simán lehet, hogy alapból ellenséges, netán konkurenciának tart, vagy valami más miatt nem vagy szimpatikus.

Egyébként miben nyilvánul meg a labilis személyiséged, ha jól kezeled a csajt, kiállsz az igazadért?

Ha meg ez ilyen nyilvánvaló, hogy a dokid is megerősít, főnököd is tudja, vágj le egy sírva-sikítós halálfszára küldést a nőnek. Lehet, hogy magába száll.

2015. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!