Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, aki fél a...

Van itt olyan, aki fél a széltől vagy egyszerűen olyasvalamitől, hogy pl. betöri az ablakát?

Figyelt kérdés

Olyanok is írhatnak, akik féltek tőle, aztán "elmúlt", mert érdekelne, hogy hogyan tudták legyőzni ezt.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. ápr. 13. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az esőtől félek. Meg a szénmonoxid mérgezéstől, ezért nyitott ablaknál alszom. Akkor kapok kék halált amikor beesik az eső az ablakon, mert az esőtől is félek de ha becsukom, akkor meg a fulladástól.


Amúgy volt valami traumád ezzel kapcsolatban? Gyerekkorodban pl. a szél betörte az ablakot és megijedtél vagy valami?

2015. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom, nem emlékszem semmi ilyesmire...Épp ez az érdekes, hogy ez csak egyik pillanatról a másikra jött. Egy csomóan kiröhögnek miatta, de nem tudok mit kezdeni vele. Szeretném mihamarabb megcsináltatni az ablakaimat, hátha akkor majd elmúlik.

És te hogy éled meg ezt a "félelmet"? Vagy letudod győzni valahogy?

2015. máj. 25. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából nem próbáltam még legyőzni, nyitott ablaknál alszom és akkor meg vagyok nyugodva, hogy nem fulladok meg. Ha esik, akkor meg behúzom a függönyt és nem esik be az eső. Ha nem teszek így, egyszerűen nem tudok elaludni, rémálmaim vannak róla hogy alvás közben rám esik az eső vagy hogy szénmonoxid szivárgás van de nem veszem észre mert alszom és megfulladok. De ha az ,,óvintézkedéseim" megvannak, semmi félelem, semmi rémálom.
2015. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!