Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A PAROGEN nevű antidepresszáns...

Zotya... kérdése:

A PAROGEN nevű antidepresszáns tabletta kinek mennyi idő elteltével fejtette ki a hatását? Illetve milyen változást érzett? Ha 4 napig felet szedtem, akkor holnaptól már szedhetek egészeket?

Figyelt kérdés
Ez vonatkozik a többi paroxetin tartalmú készítményekre is, pl: rexetin, paroxat stb...
2015. ápr. 17. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom az orvosod pontos utasítást adott. Azt tartsd be, és ne a gyk szerint szedd a gyógyszered. Nem szabad sietni...
2015. ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Parogent nem ismerem, de az antidepiknek általában hetek kellenek (3-6 az érezhető javuláshoz, 8-12 a max hatáshoz). Mivel mellékhatás és/vagy romlás eleinte az emberek 99,9%-nál jelentkezni fog, általában - ha csak nem igen nagy adagra kell felmenni - nem is szoktak az orvosok azzal "vesződni", hogy fél adagokkal indítsanak. A krach beüt így is úgy is, jobb minél előbb túllenni rajta, másrészt jobb minél előbb a terápiás adagnál is lenni, hogy minél előbb érvényesüljön is a hatása.

Én kétszer kezdtem szedni egy másik fajtát, mindegyik esetben a terápiás adaggal indított a doki. Más kérdés, hogy amíg a szervezet nem szokott hozzá, túl nagy a hullámzás az 1 alkalom/24 óra szedéssel, ezért én 3 részre elosztva szedtem a napi adagot.

2015. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!