Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin és Rivotril együtt?

Zotya... kérdése:

Frontin és Rivotril együtt?

Figyelt kérdés
Pár hete Frontint írt ki az orvosom de azt nem éreztem elég hatásosnak. Pár napja kiírta a Rivotrilt. A maradék Frontint belehet venni a Rivotril mellé?
2015. ápr. 18. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%

Külön külön sem táplálék egyik sem!

Ha táplálkoznál, egészségesebb lehetnél! Nem az a lényeg hogy mit eszel, hanem, hogy hogyan eszed! Rágd meg jól a kaját, hogy minél több nyállal keveredjen!

2015. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Persze. És minden más maradék gyógyszert is. Ha már ki van fizetve.
2015. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha Rivotrilt írt az orvosod akkor azt szedd.

Ne keverd a kettőt!

2015. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Első te kicsit eltévedtél. D: Az egészséges táplálék fontosságát senki sem vitatja, de hogy jön ide a válaszod? :D Szerintem szedd az újat, és ha lesz olyan alkalom, hogy nincsen kéznél pl. szünnap van és nem tudsz receptet kiváltani, akkor szedd be a maradékot adagonként, magyarán rakd el rosszabb időkre együtt teljesen felesleges lenne szedni azokat, sőt...
2015. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%

Ez a válasz úgy jön ide, hogy akinek helyes az emésztése annak nem kell gyógyszer. Mert a szervezet állítja elő ami neki kell! A rágással a nyállal a levegőből oldott oxigént juttatunk be. Ez szükséges a bélben élő önálló életformák létezéséhez, és munkájához, hogy emésztésünk megfelelő legyen!

Csak a gyengébbek kedvéért!

2015. ápr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Ez egy nagy butaság amit írtál.
2015. ápr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Be lehet. Mindent mindennel be lehet venni, nincsenek fizikai akadályai. Ajánlom mellé a sört, úgy szórakoztatóbb. :D
2015. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös!


Én hiszek a test-lélek összhangjában, de amit te írsz egy baromság. 21/f

2015. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már miért lenne baromság? Oxigénnel minden betegség gyógyítható!
2015. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező: Tessék nem együtt szedni! Komolyan. Ne.

Kedves eltévedt válaszoló: Jaj. Szerintem már nincs is szükség nyugtatóra. Ez kiütött. :-)

2015. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!