Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A rivotril vagy a frontin...

A rivotril vagy a frontin jobb szorongásra?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy a hatóanyaguk különböző, frontint írt már nekem a dokim, de sokszor csak álmos lettem tőle. A rivo-ról azt olvastam, hogy antidepi gyógyszernek is szokták írni, és kedélyjavító is, nem csak nyugtat. Valami kedélyjavító is elég jó lenne, mert sokszor úgy érzem magam, mint egy krumpli, de szorongásra is kellene valami oldás, úgy, hogy ne aludjak be tőle.

Szóval mi a konkrét különbség a kettő között? A rivo károsabb, de jobb? Vagy hogy? Mert eddig az itteni kérdések alapján ezt szűrtem le.

Köszi előre is :)


2015. ápr. 5. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem , tompító mérgek . Az elvonási tünetek kiborítóak .
2015. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A frontintól én is álmos lettem csak, de azért nyugtat az is és bizonyos ideig tartó szedése után elmúlik ez az altató hatása. Viszont én a rivora esküszöm, az tényleg kevésbé álmosít és nálam hangulatjavító is. Mindkettőre rászoksz viszont és nehéz lesz lejönni, ezt tudd.
2015. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem, inkább relaxáció, terápia. Meg is gyógyulhatsz.
2015. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helex+Scippa engem frontin nem hozott ki, de ez a két gyógyszer visszaadta az életem :) már 1 éve nem szedem őket :)
2015. ápr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!