Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 40db cataflam + 1 üveg bor...

40db cataflam + 1 üveg bor vagy vodka, mi bajom lesz tőle?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 23:07
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:

hány éves vagy?

és hogy hivnak? :)

senki nem akar neked rosszat, csak segíteni akarunk akik itt vagyunk, nem véletlen írtuk a válaszokat.

2015. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
93%
Ne tedd, kérlek!! Olyan szép dolgokat tartogathat még nekd az élet. Lehet szép családod, boldog életed. Biztos van egy jó barátnőd, akinek a vállán kisírhatod magad, akivel kimozdulhatsz egy kicsit. A lelkisegély vonalak tényleg nagyon jók, megpróbálhatod azokat is. Sajnos a múltat nem tudod megváltoztatni, koncentrálnod kell a jövőre. Csinálj egy tablót, amire ráragasztod azokat a dolgokat, amiket szeretnél az életben elérni. Pl egy szép ház, nyaralás, férj, gyerekek, barátok stb. Tedd ki valahova, és módszeresen tegyél érte, hogy mindet egyenként elérd. Hidd el, jó érzés, ha egy újabb dolgot kipiplhatsz a tablódon! Hidd el, szép az élet!! Vigyázz magadra!
2015. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
88%

Én sokkal kisebb gyerekkori bántásoktól is padlón voltam fiatalabb koromban, és elég sokáig tartott mire kijöttem belőle.


Persze, hogy totál-káros lettél lelkileg, ha egyszer pont az a személy morzsolt Téged ízzé-porrá, akihez feltétlen bizalommal voltál addig (jó esetben).

Pár hónapja a Nők Lapjában nagyon komoly cikk volt erről a borzalmas témáról.


Ha van még egy pici lelkierőd, szerintem keresd olyanok társaságát, akiket úgyanígy aláztak meg !!!!


Lesz köztük olyan, aki annak ellenére, hogy nagyon-nagyon szenved fog tudni beszélni arról, ami vele történt.

Lesz aki csak hallgat és csedben sír.

De olyan is lesz, aki azt is el tudja neked mesélni, hogy ő hogyan állt talpra !!!!


Mert nem CSAK az a lényeg, hogy mik történtek velünk, hanem, hogy hogyan hat ránk ! ! ! ! ! ! !

Meg-nem-történtté tényleg nem lehet tenni semmit, de megtanulni átértékelni igen !


Ha eddig, nem hozott eredményt a terápia, tudnod kell, hogy másik terapeuta v. másik módszer simán lehet jó !

Pont neked.

2015. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ja .....

" Meg-nem-történtté tényleg nem lehet tenni semmit, de megtanulni átértékelni igen ! "

2015. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 Kálium-klorát válasza:

Kedves Kérdező !

Van egy ajánlatom. Nézz meg egy filmet. Feliratos. 2 óra hossza. Fenn van a YouTube-on.

A címe: Mi lenne, ha ... (teljes film)

<< https://www.youtube.com/watch?v=OBvxE-3B52Y >>

Mert hát épp ez a lényeg, hogy MI LENNE, HA ............

2015. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Kálium-klorát válasza:

Írhatnál nekünk valamit ...

Hétfő este óta nem tudunk rólad semmit.

2015. máj. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Tegez ***** válasza:
What if ...
2015. máj. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 HutOfBabaYaga válasza:
100%

Hú, ez nagyon kemény téma. Szerintem itt közülünk, válaszolók közül - szerencsénkre - egyikünk sem tudhatja pontosan, hogy milyen dolog ennyire meggyalázva lenni.

Amit én tudok az az, hogy még mindig sokakkal megtörténik. Sajnos.

2015. máj. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
100%
És mi van, ha igazuk van azoknak, akik azt mondják, hogy a halállal nem szűnik meg a tudatunk és nem szűnnek meg az érzéseink, öngyilkosság pedig még ront is a helyzeten ?
2015. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:

Egybként szembeköpted már apádat ?

Mondtad neki, hogy szeméééét rohadéééék szaaaarhááázi koecsoeg patkááány ? Aljas gyáva primitív baaaarom ?

Él még ?

Tudatánál van, vagy leépült alkoholista, akinek hiába mondasz bármit ?

Ha él, és felfogja amit mondasz üvöltözz vele, ordísd a pophájába, hogy azt kívánod bárcsak kúúúúúrnák őt is ssssegggggbe éppen olyankor, amikor amúgy is kiszolgáltatott helyzetben van ! És hogy úúútálod mint a szaaaart és ne is számítson rád soha semmiben!

2015. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!