Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 40db cataflam + 1 üveg bor...

40db cataflam + 1 üveg bor vagy vodka, mi bajom lesz tőle?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 23:07
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
Kööööcccccssssööööggggg.
2015. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
40%
Csak egy kérdést engedj meg: ha tényleg meg akarnál halni, miért nem inkább azt választanád, hogy leugrasz egy panelház tetejéről? Te nem meghalni akarsz, hanem felhívni magadra a figyelmet, azért is spekulálsz most a mennyiségekkel, hogy mennyi az, ami kb. halálos, hogy legyen esélyed életben maradni.
2015. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Én csak próbálok normálisan gondolkodni. Valamivel szebb látvány ha úgy találnak meg hogy alszok maximum mellettem hányás van. Mint úgy hogy minden tiszta vér. Nem hinném hogy te élni szeretnél amikor az apád éveken keresztül zaklatott volna szexuálisan.
2015. máj. 5. 19:23
 34/38 Kálium-klorát válasza:

Én úgy látom, hogy lebegsz.

Sem élni nem akarsz (tudsz) igazán és meghalni sem tudsz (akarsz) igazán.

Egy biztos nem te vagy az egyetlen, akivel ez történt !!!!!!!

Keresd azokat, akikkel ugyanez megesett. Meg fogsz lepődni mennyien vannak.

2015. máj. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Kálium-klorát válasza:

Még valami.

Biztos lehetsz abban, hogy NEM akarsz/tudsz igazán teljes szíveddel-lelkeddel a meghalásra összpontosítani, mert azzal is törődsz, hogy hogyan fognak megtalálni és az milyen látvány lesz.

Vedd észre - pillanatnyilag bámilyen kényelmetlen is -, hogy ez van. Nem megy.

Akkor meg minek erőlteted ?????

2015. máj. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Kálium-klorát válasza:
90%

Ugyanezt a lebegést, amiben most vagy el tudod érni máshogy is, sőt !

Vállalj magadra valami ütős dolgot. Hiszen neked már úgyis mindegy.

Menj leprások közé. Vagy vonulj valami igazán szigorú kolostorba. Vagy menj el Afrikába. Vagy feküdj le válogatás nélkül pasikkal (nem verekedősekkel), jó sokkal. Adj jó sok vért.

CSAK HOGY ÉLJ, MIELŐTT MEGHALNÁL.

2015. máj. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Olyan embernek akit eveken at eroszakoltak azt tanacsolni hogy fekudjon le ferfiak elegge undorito...
2015. máj. 6. 10:24
 38/38 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Nem tudtuk, hogy évekig ......

Nem mondtadd eddig.

Engem mélyen megrendít minden ilyen történet. Engem kisebb gyerekkori ügyek is megborítottak.


Elnézest kérek, de meg kell kérdeznem, hogy Te tényleg ennyire akarod a MEGHALÁS-t tiszta szívedből, teljes szíveddel ?


Vagy csak nem tudsz jobbat ?

És valójában Te is boldog, vagy legalbbis elviselhető életet akarsz, és még mindig reménykedsz, de nem tudod magadnak megteremteni ?

2015. máj. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!