Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Thalassa ház, Tündérhegy...

Thalassa ház, Tündérhegy fogadnak olyanokat akik öncsonkítást végeznek?

Figyelt kérdés
Vágják, égetik magukat stb (de emellé van más problémájuk például depresszió, szuicid hajlam, szorongás) ha igen akkor melyikben? És mennyire figyelnek rájuk?

2015. ápr. 23. 23:28
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Hat ez egy jo kerdes. En konkretan vagdosom magamat es igen, vannak diagnozisok is ramaggatva, amik stigmakent pokolla teszik az eletemet. Mar egy eve probal ravenni a dokim, hogy kerjek interjut a Thalassa-ba...ahh, de hulyeseg az egesz. Viszont arra azert rakerdeztem hogy ugy is bekerulhetnek, ha vagdosom magam!? Igenlo valaszt adott, de mondjuk ott ezt nem csinalhatnad. Azt tudnod kell, hogy ez egy atjarohaz. Vagyis nem csak bennfekvos ellatast nyujtanak es ha megis, akkor is barmikor szabadon tavozhatsz. Ennek ellenere, ok biztosan torodni fognak veled,hiszen a segitsegnyujtas az eletceljuk es nem engedik, hogy tovabb rombold onmagad, akar fizikailag, akar lelkileg!

2015. máj. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csak nagyon keveseket nem vállalnak.Azok általában a közösségre vagy önmagukra való veszélyesség miatt nem kerülnek be.De a te általad leírtakra már volt példa a ház történetében.

Szóval mindenképp próbáld meg,nekem sokat segített eddig,és mivel még benn vagyok ezért sokat is fog még segíteni remélhetőleg

2015. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Fogadnak. Nekem is az volt az egyik fő problémám, és a Házban is megjelent, viszont nem tettek ki, dolgoztunk vele. Az volt a kikötés, hogy varrni ne kelljen, mert akkor nem tudnak vállalni.

A Háznak köszönhetem hogy lassan 3 hónapja nem csonkítottam magam semmilyen módon. :)

2016. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!