Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Távozáskor mit illik venni a...

Távozáskor mit illik venni a pszichoterapeutának? Tündérhegyről jövök el, van esetleg tapasztalatotok onnan és utána?

Figyelt kérdés
Most döntöttem úgy hogy ott hagyom tündérhegyet, és nem tudom mit vegyek a terapeutáknak. az egyik nő, neki virágot veszek szerintem, de egy férfinek mit vegyek? túl sokat nem tudok rá szánni.

2014. szept. 2. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Ha van rá veszel, ha nincs nem veszel. Egyszerű egyenlet. De esetleg felvehetsz rá kölcsönt is. Akár uzsora kamatra.
2014. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Humoros vagy...de ha van ötleted azt szívesen venném.
2014. szept. 2. 16:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Olyan ajándékkosarat, amiben édességek, teák, ilyesmik vannak... talán... Mármint ha személyesebb ötleted nincs. :)
2014. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ott azt nem tilos már adni?
2014. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ricsinek vagy Cecének akarsz ajándékot, vagy Ajtonynak?
2014. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ricsinek valami retrós dolgot vagy karórát, Cecének valami színes spirituális tárgyat, Ajtonynak meg valami biciklis dolgot vagy L- carnitint. Harmattának meg valami idétlen plüssmacit, aminek ha megnyomod a hasát akkor beszél valamit géphangon.
2014. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha a protokollt szeretnéd tartani, hogy a nőnek virágot, akkor a férfinak valami minőségi bort vegyél. (kivéve, ha alkesz, akkor, meg egy rúd szalámit, ha meg vega, akkor vegyél neki is virágot, úgyis arra lesz jó, hogy ott betegyék a vázába.

(remélem pasi vagy, és amiatt veszel a nőnek virágot, mert vonzódsz hozzá)

2014. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Irénnek farmerszoknyát.
2014. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, végül mit adtál és kinek? Engem érdekel. :)Voltam én is ott, ismerek mindenkit. Milyen volt a terápia?
2014. dec. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nők se örülnek sokszor a virágnak, de valahogy az sose szempont, azt kapnak és kész.
2014. dec. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!