Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zsákutca ismét. Mit tehetnék?

Zsákutca ismét. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, nagyon hosszú ideje szenvedek szociális szorongástól illetve depressziótól.

Terápiáztam meg minden, viszont orvosra és gyógyszerekre lenne szükségem, tekintve, hogy már igencsak súlyos állapotban vagyok.

A helyzet az, hogy Romániában élek, nem dolgozom és egy pszichiátriai magánrendelés vagyonokba kerül, a gyógyszerről nem is beszélve.

Na most akkor mi a teendő?

Nekem gyógyszerekre van szükségem, az akaraterőm ugyan nagy, de ez nem elég.

Viszont mivel nem dolgozok, nincs pénzem orvosra és gyógyszerekre. Itt a gyógyszerek nagyon drágák, megfizethetetlen.

Kérlek adjatok valami tanácsot.



2015. ápr. 24. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudnál valahogy magyar állampolgárságot szerezni és áttelepülni? Persze tudom, hogy épp a szociális fóbia, szorongás nem segít ebben...


Hol élsz Románián belül?

2015. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hargita megye.


A szociális fóbia akadályoz.:(

2015. ápr. 24. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!