Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valamit tehetnék hogy a sértő...

Valamit tehetnék hogy a sértő dolgokra ne legyek ennyire gyorsan ideges?

Figyelt kérdés
Az abaj hogy nagyon gyorsan ideges leszek , és a környezetem ezt látja, ezért tudják hogy könnyű célpont vagyok. Nincs valamiféle gyógyszer arra hogy erősebb legyek idegileg, hogy ne égjrk ki ennyire gyorsan ha oltogatnak? Vagy valami más ami segít?

2015. márc. 2. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszer van, de nagyon függővé tesz, és egyre több kell majd, nem ajánlott.


Inkább magadban kell megtalálni a megoldást. Erre vannak, akik pszichológust keresnek és 4-5 alkalommal már eredményt érnek el.

Érdemes a kiváltó jeleket figyelni, mert azok gyakran hasonló, akár azonos dologhoz köthetőek. Ha ez megvan, könnyebb észre venni. Majd érdemes ehhez a jelhez, egy személyesen motiváló, jó élményt kötni annak a.célnak az érdekében, hogy elkerülhető legyen a nem kívánt reakció. Ha ez is.megvan, jöhet egy terv, ami ezekben a szituációkban stabilitást ad. Ha stabil vagy, nem veszted el a fejed. Majd jön a klasszikus "kétszer gondold végig, amit mondani akarsz,/ előtte vegyél mély levegőt, /számolj tízig " módszerek egyike. Így elkerülhető a meggondolatlan cselekedet, mondás.


De ez csak egy lehetőség, biztos kapsz még más ötleteket is.

2015. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez hasznos :) jöhet még több hasznos válasz
2015. márc. 2. 17:25
 3/4 anonim válasza:
100%

Én csak annyit tudok mondani, hogy tanulj meg, csak úgy, spontán nevetni. Jobb minden pszichológusnál, vagy ha ez nem megy, választhatod az olcsóbb megoldást... Agykontroll! :D

Amúgy engem is szivattak ezzel általánosban, elvègeztem az agykontrollt, és nevetni is megtanultam! Nem kötött belém senki, és nem oltottak le. Ezek jobbak a beszólásoknál is, amit a többség nem díjaz... :)

2015. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szivatni engem is szivattak, asszem általános 4-7 ig, utána elpattant a húr és nemvagyok önmagam xD Nevárd meg még késő lessz :D
2015. márc. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!