Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Agresszivitást mi okozhat egy...

Agresszivitást mi okozhat egy 16 éves gyereken?

Figyelt kérdés
Alapjában véve bincs velem baj,de apró piti dolgok nagyon fel tudnak húzni.Az egyik ami eszembe jut most az mikor a nővéremmel veszekedtem egy jelentéktelen dolgon és annyira felhúztam magam rajta hogy belevertem a szobám ajtajába ami beszakadt.Ha nem ezt csinálom akkor meg hajigálok tárgyakat vagy belerugok valamibe ilyesmi.És elég hamar ideges leszek.Gondolom ez nem normális.Anyám szerint a videojátékok miatt van,de szerintem biztos nem,mivel hétköznap nincs se időm se kedvem játszani.És nem is érzem hogy függnék tőle vagy ilyesmi.Pénteken vagy szombaton szoktunk játszani egy két haverral.De mikor utoljátlra játszottunk az is min. 1 hónapja volt mert mostanába inkább eljárunk itthonról.Mi okozhat magas fokú agresszivitást még?Lehet hogy nem ment át de tényleg nagyon könnyen robban az agyam és ez a probléma...
2015. ápr. 25. 21:11
 1/2 anonim válasza:
Hidd el ez természetes. Általában mindenkinél kialakul ez. Ez azért van mert serdülsz és most benned túltengnek a hormonok. A másik oka az is lehet, hogy a fiúknál is van egy olyan időszak mint a lányoknak a menstruáció. A fiúknak hasonló ez a dolog, csak nem vérzünk, hanem hangulatingadozást stb. vált ki. Ilyen pl mikor olyan érzésed van, hogy "hú de bennem van a verekedhetnék" meg amikor nagyon szexuális vágyad van stb. Szóval ez természetes ilyen korban. Próbáld meg kicsit kontrollálni.
2015. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. ápr. 25. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!