Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a teendő ha öngyilkossági...

Mi a teendő ha öngyilkossági szándék esetén a környezete sz. Arik az emberre?

Figyelt kérdés

Olvasom, hogy az öngyilkosságra készülők szándékai az esetek túlnyomó részében bőven kitalálhatóak azon viselkedésbeli és szóbeli jelekből amit az illető ont magából és ezeket a környezet észreveszi és megteheti a szükséges lépéseket.


Oké nagyon szép.

És akkor mi van ha a környezete az illetőnek szarik az emberre és semmit se tesz noha a szemét kiszúrják ezen „jelek”?


Mert ugyan lehet kamuzni hogy nem veszik észre, de ehhez hülyéknek süketeknek és vakoknak kéne lenniük.

A valószínűbb az hogy észreveszik csak sz...arnak rá. Gondolják, hát ez úgy beszél mintha öngyi akarna lenni. Há’ oszt’ akkó’ mi van? Legyen. Egy h...ülyével kevesebb. Kb ez történhet.


2015. ápr. 28. 08:57
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

"miért nem opció az hogy semminek semmi értelme? "

Mi megpróbáltunk válaszolni, a te elképzelésed nem tudjuk megváltoztatni. Akkor a fő kérdésre visszatérek: ebbe fáradt bele a környezeted, és szrik rá. Orvosért kiált a dolog, mert itt mi mégis mit tudhatunk tenni?

nem felelsz a kérdésekre sem.

Akkor tippelhetünk: 42 éves nő vagy, aki nem szereti a munkáját, és anyjának több abortuszkísérlete volt, ami nem sikerült, de az sikerült az alapvető életerőt elvenni.És azt is elérték nála, hogy mások szenvedésére reagáljon, és megpróbálja a szenvedést enyhíteni.

Talált?

2015. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
* mások szenvedésére NE reagáljon, és hogy megpróbálja az érző lények szenvedését enyhíteni.
2015. ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Hát egyik se stimmel.


Akkor tippelhetünk: 42 éves nő vagy, aki nem szereti a

munkáját, és anyjának több abortuszkísérlete volt, ami nem sikerült, de az sikerült az alapvető életerőt elvenni.

2015. ápr. 28. 12:42
 24/36 A kérdező kommentje:

Na akkor folytatom a kötekedést és röhögök hogy sikerül pár mondatom belül saját magadnak ellentmondani.


Menthetetlen vagy.


Változtass magadon


Ha menthetetlen vagyok akkor hogy hogy változtassak? HIszen a menthetetlen egy abszolút kategória, mely nem módosítható. Ha nem menthető akkor nem menthető, de akkor változtatni se lehet, hiszen akkor nem lenne menthetetlen.


Hozzászólás?

2015. ápr. 28. 12:44
 25/36 anonim ***** válasza:
24 azokat nem én írtam, de így van. Menthetetlen vagy - itt nekünk, így, hogy nem felelsz a kérdésekre. Azt, meg hogy az emberek többsége megtalálja az értelmét, ne ordaskamuzd le, mert ez van. Hány éves vagy? életerődet olyan vette el,amiről nem tudsz.= ez 100%ban a magzati-3 éves korra tehető. Anyukád meg tudod kérdezni?
2015. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

25 vagyok


szülőket ilyenről nem kérdezem. meg tudnám, de nem.

2015. ápr. 28. 13:05
 27/36 anonim ***** válasza:
hát akkor? mit segíthetünk?
2015. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs.
2015. ápr. 28. 13:07
 29/36 anonim ***** válasza:
A környezeted megunta, hogy nem tud segíteni. Mi nem tudunk - meghaladja a gyk kereteit. Orvos tudna segíteni, és ahhoz is értene, hogy ne kelljen olyannal szembenézned, amit még nem tudsz elviselni, fokozatosan tenné, nem úgy mint én az imént. Sajnos elég valószínű pedig, amit mondtam. Azt sem mondtad, mit szeretsz? mit tanulsz? mit dolgozol?
2015. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, mert totál lényegtelenek. Mit szeretek? Az mindegy.

Inkább azt mondom mit utálok. Mit gyűlölök. Gyakorlatilag mindent és mindenkit, de közelebbről nézve csak egy dolgot.

Saját magamat. GYŰLÖLÖM magamat. És miért gyűlölöm? Mert egy gyáva semmi szar alak vagyok, aki nem képes megtenni azt amit vagy 10 éve már meg kellett volna tenni, mikor még csak tizenéves voltam.

Nem vagyok képes fogni egy konyhakést magamba szúrni és ennyi.

Vagy kilépni az ablakon. Csak egy lépés lenne, a többit elintézi a 8 emelet magasság.

Gyűlölöm magam, hogy mit kínlódok ahelyett hogy összekapnám magam és tenném ami a dolgom.


Ha a hírekben azt hallom, hogy X gyerek öngyilkos lesz mindig hatalmas irigység fog el. Hiszen az gyerekként meg merte tenni amit én 25ként se merek.

Irigylem őt és szívesen követném.



Azt sem mondtad, mit szeretsz? mit tanulsz? mit dolgozol?

2015. ápr. 28. 18:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!