Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jövőhéten megyek először...

Jövőhéten megyek először pszichológushoz, és félek, hogy nem fogok tudni mit mondani neki. Hogy ne gondoljak erre?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 20:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
Teljesen természetes, ha izgulsz, csak ne vidd túlzásba. Majd kérdez ő, ha elakadsz. Ezt tanulta.
2014. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pont azért mész hozzá,hogy ne félj :) Ő fog kérdezni,neked mesélned kell.Azért van,hogy megoldja a problémádat,ugyhogy ebből ne csinálj plusz egy problémát :)
2014. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
szia,én már régóta járok pszichológushoz,ha gondolod írj privátban és tudnék tanácsokat adni,segíteni.
2014. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 hektorr7 ***** válasza:
0%
ha nagyon szorongsz akkor érdemesebb lenne inkább pszichiáter szakorvost felkeresned és ő adna adekvát gyógyszeres terápiát. Ha szeded a gyógyszereket akkor a pszichoterápiában is tudtok majd haladni a pszichológussal ;)
2014. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 6. 21:01
 6/12 anonim ***** válasza:
ahhoz már szimplán h ülyének KELL lenni hogy ennyi info alapján már a gyógyszert ajánlgassa vki meg a pszichiátriát.......
2014. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 hektorr7 ***** válasza:

szamóca! Nekem ne írogass te csak semmi rosszat mert ÉN hozzád se szóltam te viszont LE h ülyéztél! Szóval gondolkodj el magadon, nézz tükörbe néha nem árt. Ja meg a krédezőnek a kérdésére válaszolj ne engem gyalázz!!!


Egyébként rossz életet kívánok neked ;)

2014. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
azt írok, amit akarok. gyalázatos válaszokat írsz mindenhová, szvsz szinte csak rosszat tudsz okozni az embereknek ezen az oldalon. így ezentúl is oda fogom írni a véleményem minden egyes problémás válaszodhoz.
2014. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hektorr7 ***** válasza:
Minden hova csak rosszat tudok írni!!! xD Ne haragudj de egy ovis ír ilyeneket hogy minden rossz stb.. Látszik az értelmi küszöböd nem valami egetverő. Ja meg lehetnél empatikus is gondolj bele milyen durva voltál az előző írásaidban!!!
2014. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

most szemezgessek a te csodálatos irományaidból, hogy hogyan osztottál ki másokat idegbeteg módon? vagy esetlen amikor te tettél az empátiádról olyan iszonyú bizonyosságot amikor azt mondtad vkinek, hogy gáz amiért 15 évesen szűz, mert te 13 évesen b asztál?

vagy másolgassam azokat a kérdéseket, amikor neten keresztül már kb. bediagnosztizáltad szerencsétlen csókát?


szerintem te vagy eszméletlen beteg ember vagy, és egyáltalán nem léptél a gyógyulásnak a közelébe sem, vagy egyszerűen troll vagy. a válaszaid nagy része tényleg bullshit sajnos, és ezzel egyetértenének velem a legtöbben sztem. nemcsak én vagyok az, aki rádszólt már, hogy ne írj össze baromságokat.

2014. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!