Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrén lennék vagy csak...

Skizofrén lennék vagy csak mentális zavaraim vannak?

Figyelt kérdés

miota egyutt vagyok a párommal dupla annyira jottek elő ezek a tünetek. Hozza teszem 2 ev baratsag utan jottunk ossze, most egy párt alkotunk nagyon szeretem ő is engem.

A helyzet az mostanaban surubben bekattanok szo szerint.. Feltekenysegi rohamok törnek rám, hogy masra gondol velem szex kozben másra gondol otthon .. Ezt beszeltuk mar es mondta esze ágába sincs ilyenekre gondolni. Mivel feltekeny vagyok megtiltottam maas lannyal beszeljen sokaig vagy bámulja ha bejon neki .. Multkor meg is utottem mert nem tetszett amit mondott hogy rajtam kivul van meg jo par lany akit szepnek tart es ezt nem birom elviselni:(

illetve bekepzelem aminek nincs alapja ... Probalok valtoztatni! De eddig senkinel nem volt ez,c sak nala jott ki miota a pasim

mi a bajom?


2015. máj. 2. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A szkizofréniának teljesen mások a tünetei, de a féltékenységed nem normális. A paranoid spektrum zavarok között kellene keresgélni (paranoid személyiségzavar, paranoia...). Szerintem fordulj orvoshoz!
2015. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagy skizo, csak nő.


1. mentális zavarokkal mindenkit lehet diagnosztizálni, mivel a betegségek gyógyszerezésében (""kezelésében"") jó pénz van.


2. amikor írtam, hogy nő vagy, az nem dicséret volt ám. Elfogadom, hogy alkatilag 'hülyék' vagytok (nem sokkal hülyébbek mint mi, férfiak ezt is hozzá tenném) de uralkodj már a saját viselkedéseden, érzelmeiden és gondolataidon. Nyilván nem vagy már gyerek.


Meditálj, kutasd fel az élet értelmét, de a párodon ne domináljál már, mert egyszer ő is úgy gondolja, hogy meg talál ütni, és képzeld már el hogy járnál akkor.. basszus..


Ha meg nem tudsz megbízni benne, de másokkal ilyen nem volt, akkor gondolkodj el azon, mi okot adhat erre.


Lehet semmit sem ad, csak túlzottan magadhoz akarod láncolni.. akkor megint csak a magad viselkedésén gondolkodjál már el. Biztos menni fog, nem tűnsz teljesen lehetetlen nőnek, legalább elgondolkodsz azon, hogy furán viselkedsz. Jó kezdet.

2015. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Őőő... Skizofrén??? Szerintem, ha utána nézel a betegségnek rájösz, hogy semmi közöd hozzá.

Szerintem erős önbizalomhiányod van, amivel az a baj, hogy töntreteszi a kapcsolatokat. És emiatt nem benne nem bízol, hanem magadban, hogy elég vagy-e ahhoz, hogy mellette maradj.( pontosan tudom mit érzel, mert én is nagyon hajlamos vagyok erre)

Viszont, ha a partnered okot ad arra, hogy féltékenykedj akkor nem csak te vagy a hibás. Szerintem más nőket bámulni miközben ott vagy mellette.... Undorító.( bocsi)

2015. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!