Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiáterem 0,25-ös...

A pszichiáterem 0,25-ös xanax-ot írt fel, napi 3x kell bevennem eggyet. Ezt túl sok, vagy még elfogadható?

Figyelt kérdés
Azt persze tudom, hogy hosszú távon függőséget okoz, de ha beválik akkor ezt kell szedjem.

2015. máj. 5. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az orvosod vizsgált meg. Ő jobban ismer, mint mi. Őt kérdezd
2015. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 acelsziv ***** válasza:
46%
Na és mire írta fel neked ezt a fantasztikus drogot? Hogy rohadna meg...
2015. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

ez sok bőven sok de majd megtudod ha bealszol tőle úgy kiüt hogy világodat nem tudod. Emlékezz vissza a legnagyobb másnaposságodra ami volt életedben és ezt szorozd be tízzel. Ilyen hatása van 3x0,25 mg xanaxnak

te tudod ha célod hogy agyadat lerombolod jó úton jársz ahhoz :(

2015. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
16 vagyok szóval még nem volt hú de nagy berúgásom. Egyébként depresszióra meg szorongásra adta fel, ezeket olvasva jobb lenne ha le csökkenteném napi 2-re.
2015. máj. 6. 07:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
1 es vagyok. Menj el másik orvoshoz. A Xanax nen játék, ha kell, akor szedni kell, de ha van,más megoldás akkor azt kell választani.
2015. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 acelsziv ***** válasza:
39%

Depresszió? Imádnivaló, amikor ilyen dolgokat drogokkal akar megoldani a nyomorult pszichó... Mintha a PC- n lévő vírust a merevlemez összekaristolásával akarná leirtani.

Kérdező: Vitaminokkal hogy állsz? Mert annak a hiánya okozhat hasonló tüneteket. Azonkívül mi van az életeddel? Barátok? Csinálsz valami hasznosat? A termelés emeli a morált és tuti nem leszel depressziós. Itt most nem arra gondolok, hogy robotolj egy gyárban, hanem kezdj bele olyan dolgokba, amiktől jól érzed magad és még hasznosak is. Olvass önfejlesztő könyveket. Sportolj. Azzal, hogy kiütöd magad mindenféle rohadt droggal a problémád még megmarad, csak bódultan még kevéssé leszel képes megoldani azt.

2015. máj. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még kiskorú vagy, ingyen elmehetsz az SZTK-s pszichológushoz terápiára. Mondd meg a pszichiáterednek, hogy te ezt szeretnéd a gyógyszerek szedése helyett (már ha tényleg ezt szeretnéd). Ha nem megy bele, keress masik orvost. Én a helyedben egyet sem vennék be abból a vacakból.
2015. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A pszichológusom mondta, hogy szedjek vitaminokat, szedek is azóta 3 félét, sportolni is elkezdtem, barátaim is vannak és már átkértem magam egy másikhoz, de vele viselkedés terápiát is fogok csinálni.
2015. máj. 6. 16:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát depresszióra biztos nem lesz jó.

Szorongásra jó, bár 18 alatt nem illene ezzel nyitni. A napi 0,75 összességében nem túl sok, de nyitásnak azért mindenképp. Nem tudjuk milyen mértékű a szorongásod, de szerintem napi 1x0,25 elég lenne, mondjuk a legkritikusabb napszak elején bevéve, az pár óráig jó lesz mindenképp. Amúgy a szorongást nem fogja megoldani hosszabb távon, arra antidepresszáns kell.

2015. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a jó a gyk ban. Mindenki okosabb az orvosnál.
2015. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!