Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emberhiányom van?

Emberhiányom van?

Figyelt kérdés

Hogyha mondjuk 3-4 napig nem látok nagyon más embereket/nem beszélek velük, csak a családommal akkor ez lehangol. Szeretem a családomat, sokat beszélgetek is velük de ez nem pótolja a mások iránti hiányomat. Ez a más igazából lehet bárki, lehet egy barát, egy ismerős, egy kedves akárki a buszon akivel lehet dumálni, bárki, de ha 3-4 napig ezek közül egyik se akkor az lehangol/boldogtalan vagyok,nincs semmihez kedvem, olyan kicsit depressziós érzés és vágyok arra hogy sok-sok új ember közt legyek.

Ez normális ugye? Vagy ennyire nem kéne eldurvulnia?

17/L



2015. máj. 10. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Az normális, hogy a családodon kívül más emberek társaságára is vágysz, de az már nem biztos, hogy jó, ha rosszul érzed magad, ha nem találkozol másokkal. Egyébként mennyire teheted meg, hogy minden nap kimozdulj otthonról?
2015. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem mindig. Most egy hete nem találkoztam nagyon senkivel, és megint kezdtem rosszul érezni magam ezért írtam ki a kérdést, bár tudom hogy ma végre szabad a délután és kimozdulhatok, de előfordul hogy akár egy hétig nemigen.
2015. máj. 10. 11:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi az akadálya, hogy kimozdulj?
2015. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Családi problémák, ha nem haragszol nem részletezném.
2015. máj. 10. 11:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak családi problémák.
2015. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kimozdulni úgy is lehet, hogy bevásárolsz, kiülsz a ház elé, most jó idő van, tanulni a szabadban is lehet. Vagy bezárnak a szobádba és csak WC-re meg enni mehetsz ki?
2015. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A családi problémák alatt ne tiltást érts.
2015. máj. 10. 11:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Leírhatod privátba is, ha hajlandó vagy róla beszélni.
2015. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, nemigazán csak az alapkérdésre szeretnék választ:)
2015. máj. 10. 12:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!