Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Miért érdemes...

Mit csináljak? Miért érdemes élni? [Bocsi ha hosszú]

Figyelt kérdés

Rólam azt kell tudni, hogy egy 14 éves fiú vagyok... kb 3 éves korom óta gépezek...


Az egész kb 1-2 éve kezdődött.. Rólam azt kell tudni hogy nagyon sovány gyerek voltam, na meg erős is.. igaz a bátyám is ilyen volt ő ez miatt korházba is került mikor kisebb volt mert nem akart enni. Ez nálam is hasonlóképp volt csak nálam nem ilyen sulyosan.Azonban egyszer nagyon elkezdtem enni, egy hónap alatt kb 30 kg híztam.Ezzel semmi baj nem lenne csak elkezdtek vele bántani.Egész nap a gép elött ültem azonban a hetekben elkezdtem edzeni, súlyokat emelgetek, felüléseket csinálok.A legjobb barátommal is akit 9 éve ismerek összevesztem elég durván és nem szeretnék vele kibékülni.Elég egyedül érzem magam mostanában talán 2 ember van akivel facebookon szoktam beszélgetni.Egy lány aki régen dagi volt de lefogyott, őt egy GTA SA játékszerveren ismertem meg, meg egy fiúval aki profi karatés.A nyáron szeretnék kicsit edzeni de félek hogy nem fogok lefogyni, nem lesz semmi se belőle.Meg pár felülésen,sulyozáson kivül nagyon nem tehetek semmit mivel én is meg anyám is olyanok vagyunk hogyha később eszünk,kevesebbet rosszül leszünk: hányinger,izzadás stb... Meg ahogy írtam nekem a gépezés is az életem része ha felnőtt leszek programozó szeretnék lenni.. de sajnos egy nap csak 24 óra :C igy vagy edzek vagy gépezek a 2 re nem jut idő..


Ezek miatt főleg a napokban sirni is szoktam... a napjaimbol egy óra mindig ugy mulik el hogy fekszem az ágyon és sírok.Néha már az is eszembe jut hogy öngyilkos legyek... Multkor már majdnem eret vágtam..Ez miatt nagyon másokra se figyelek oda... majdnem minden nap összeveszek valakivel..Persze utánna bocsánatot kérek és panaszkodok mint egy kisgyerek...



2015. máj. 10. 18:06
 1/5 anonim válasza:
Ne gépezz állandóan,tornázzál,fogyózzál.Kérj szakembertől tanácsot,hogy hogy is csináljad.Ha valamit igazán akarsz azt meg tudod csinálni.Elcsépelt,de igaz.Az egész napi gépezésre nem kifogás,hogy programozó akarsz lenni.Az öngyilkossági témához,meg csak annyit,hogy szerintem ezen majdnem minden kamasz átesik.Tudom neked ez nem vigasz,de ha beszélgetsz erről valakivel,hátha jobb lesz.
2015. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudod én szerintem alapbol rossz helyre születtem... ugy értem hogy Szerbiai vagyok itt meg alapbol szar az élet... a Magyarországiak szoktak panaszkodni pedig ott sokkal jobb én csak irigyelni tudom őket..


Ezeket a dolgokat nagyon senkivel sem tudom megbeszélni.. anyámék nem is tudnak róla de ha elmondanám neki akkor is egy: Ez hülyeség fiammal el lenne intézve.


Ahogy már leírtam felüléseket csinálok meg sulyokat emelgetek.. 3-4 napja csinálom napi 80 vagy többet szoktam megcsinálni... de attól félek nem lesz meg az eredménye pedig én télleg akarom..meg néha kimegyek a határba bicajozni vagy sétálni de már azon is csak felidegesítem magam...

2015. máj. 10. 18:29
 3/5 anonim válasza:
figyelj,akkor keress szakembert(pszichológust),valakivel kell beszélni,mert megőrül az ember.A másik meg,ha 4 napja kezdted,akkor legyél kitartó és lesz eredménye.A kedved is más lesz és ez a kis depressziód is elmúlik hidd el.Nyílván 4 nap alatt nem látszik semmi,de olyan nincs,h csinálod és nem látszik.Persze ha van valami betegséged az más.Ja és lehet úgy tűnik,de sehol nincs kolbászból a kerítés ha szerbiai vagy ha nem.
2015. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Folytatni fogom az edzést ezt magamnak is meg tobb embernek is megigértem... anyámékhoz, pszihologushoz nem szeretnék fordulni...
2015. máj. 10. 19:30
 5/5 A kérdező kommentje:

Esetleg tippeket tudnátok adni hogyan edzek?

napi 3x 30 felülést [[napi 90]] szoktam mostanában csinálni meg mellete sulyzozok,sétálok a faluban...

2015. máj. 11. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!