Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Világvége váró lettem? Felesle...

Világvége váró lettem? Feleslegesen félek?

Figyelt kérdés

Aggódok amiatt amit a Biblia jósol a jövőnkre vonatkozóan.

Pesszimistaként tekintek a jövőmre. Nagyon.

Jelenések könyve !

Nem tudok szabadulni attól a gondolattól ,hogy rossz lesz a jövő(m).


Hallottatok erről? Én nem fogom felvenni !


[link]


Már haladunk e felé. Amerikában reklámozzák már nagyon.

Nálunk most készülnek e kártyát bevezetni.

Minden egy helyen,de el lehet hagyni. Azt ah a bőrünk alatt van már nem !


Pár éve a TV2 is reklámozta. A jutubon lehet keresgélni!


Hogy tekintsek bizakodóan a jövőbe ha tudom, hogy éhezni fogok,nem kapok orvosi ellátást,stb ?



2015. máj. 15. 14:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincsen velük, csak előfestik egy még totálisabb kontroll lehetőségét.


Szvsz. ez túlzás.. persze nem lehetetlen.


Ha háború lenne akkor nem az atomtól tartanék. Mármint én már nem tartok semmitől, de amikor megszűnne az elektromosság, leállnának a közművek, a lakosság fordul majd egymás ellen. Kajáért stb. Nem kell atom.

2015. máj. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

igen a háború minden típusa borzalmas.

de már a mai fejlettségben nem csak kommunikációs rendszert

szüntetnék meg.az atom nukleáris mellet még van vegyi fegyverek is.tehát már nem nagyon a az emberi erő volna előnyben. de isten óvjon minket ettől.

2015. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Konkrétan a civil lakosság kiirtásának, tömegpusztító fegyverek lakosság elleni bevetésének nem lenne túl sok értelme. Szerintem.


Vegyi fegyvereknek sem, persze semmi sincs kizárva..


Ilyenkor az is eszembe jut, hogy van egy csomó ember akinek nincs olyan gondolat a fejében, hogy vajon mikor kezdődik a háború és vajon mit fog akkor csinálni amikor meg akarják ölni.


Aztán ha eltelik 50 év, és még mindig nem történik meg ez a világvége, 3. vh. akkor sok értelme volt foglalkozni vele. Ha megtörténik, akkor is sok értelme van foglalkozni vele, hiszen.. mondjuk nem, szerintem nincs.

2015. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!