Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiáterek/pszichológusok,...

Pszichiáterek/pszichológusok, mi az a skizofrénia?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem ismered a googlet?
2015. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bevallom néztem a Wikipédiát, de nem értettem belőle semmit sem. Egyáltalán nem. De majd próbálkozok máshol.
2015. máj. 15. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Nagyon kisarkítva:hangokat hallanak és dolgokat látnak ,amit mi nem.

Múltkor el is gondolkodtam rajta,hogy lehet valami ideg sérülés lehet ami elválassza pl. a gondolatokat a szavak kimondásától,vagy a képzeletet a valóságtól.

2015. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Láttam egy dokumentum filmet skizofrén gyerekekről, nagyon sajnáltam őket, borzalmas lehet nekik így élni mert tényleg hangokat hallanak, és nem valódi dolgokat látnak.A filmben az egyik kislány, volt vagy 5 éves és ok nélkül elkezdte tépni a haját, a szülei nem tudták leállítani, azonban el kellett vinniük a kórházba benyugtatózni. Könnyen kárt tehetnek magukban. Olyat is hallottam, valaki képes a hangokkal együtt élni, olyan mintha ketten beszélnének hozzá, de nem foglalkozik 'velük', mert tudja, hogy ez betegsége, és így megszokta, megtanult ezzel együtt élni.
2015. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

(Én nem vagyok pszichiáter). Embereken végzett tudományos kísérletezés. Ebbe bele tartozik a Monarch Programozás. És a DEW fegyverek is.


Az egésznek a célja hogy agymosott rabszolgákat teremtsenek,a pszichopaták kis szórakozásaira. Olyan mint a kisgyereknek a gyerek játékok. A pszichopatáknak is ez egy gyerek játék.

2020. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!