Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen bedepiztem, mért nem...

Teljesen bedepiztem, mért nem szeret és fogad el senki?

Figyelt kérdés
Teljesen elment az életkedvem, 14 éves vagyok és gy érzem hogy engem senki se szeret. A suliban vannak ugyan barátaim de cseppet sem vagyok népszerű és néha még csúfolnak is a fiúk, mert nem vagyok szép. És nem vagyok népszerű mert nem vagyok egy beképzelt r*nc. Már alig várjm hogy elballagjak de félek a középsuli se lesz jobb, mert mért lenne. Szeretnék változtatni de nem megy. Olyan rossz hogy látom ahogy a korombeli lányok csókolózós képeket tesznek fel meg barátnős videókat én meg egész hétvégén itthon ülök egyedül és semmihez sincs kedvem csk sírni. És vagdosom magam elég durván mert úgy érzem ez az egyetlen dolog ami segít enyhíteni a fájdalmat. És semmi kedvem nincs holnap újra suliba menni sok szép és népszerű csaj közé és hallgatni hogy milyen ronda vagyok. Hogyan változtassak? Segítsetek.

2015. máj. 17. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ó, én rengeteget sírtam mikor ennyi idős voltam, ezt a kor és a hormonok teszik. Hidd el, mindent sötéten látsz, pár év múlva már nem is fogod érteni, hogy miért. Ne vagdosd magad, mert azt később szégyellni is fogod. Én 36 évesen találtam az igaz szerelmet és a boldogságot. Most 44 vagyok. Várj türelmesen csak azt tudom javasolni, hiszen még rengeteg az időd. Ne türelmetlenkedj, ne siettesd a sorsot, mert attól nem leszel előrébb. Majd fognak szeretni, most építsd magadat, a tested (edzések), a lelked (szép dolgokat hallgass, nézz, olvass-ne hülye gyerekek fényképeit az FB-n), az eszedet (tanulj). Így válsz majd szerethetőbbé.
2015. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csúnyának tartod magad azon mindig lehet javítani, csúnyák nélkül nem lennének a szépek sem.

Akik csúfolnak nyugodtan vágj vissza őszintén, neked meg nagy az orrod és? Neked meg nagy a füled és?

Neked meg látom a hasadat a hátadon keresztül olyan vézna vagy és mégsem szóllak meg?

Te gülü szemű vagy, te meg lompos hajú.

Én meg kicsit csúnya és? Te sem vagy külömb nézz a tükörbe!

Már nincs sok idő a suliból, de azért ne hagyd magad, nem kell a központban lenni, nem is jó az ha te vagy a suli bohóca, de vágj vissza.

2015. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló problémáim vannak nekem is. Írhatsz privátot. :) 14f
2015. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!