Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kerüljem el, hogy...

Hogyan kerüljem el, hogy ismét depressziós legyek, ha nincs mellettem senki?

Figyelt kérdés

Pár éve voltam utoljára depressziós és most úgy érzem, megint kezd maga alá gyűrni. A baj az, hogy nincsen senkim, csak a barátom, aki hazautazott a családjához és majd két hét múlva jön vissza. Próbálom elterelni a gondolataimat, de tanulni nem nagyon tudok, mert nehezen koncentrálok és semmihez nincs kedvem. Egyfolytában csak aludnék vagy ennék.

Mit tudok tenni, hogy ne legyek ennyire szarul?

Előre is köszönöm a válaszokat. 20/L


2015. márc. 29. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha voltál már akkor tudod milyen ez az egész. Menj pszichiáterhez, vagy csak pszichológushoz ha nem annyira vészes az egész és beszélgess vele. Ha tényleg ennyire nincs senkid. De lehet hogy csak a barátod hiánya mert rég nem voltatok külön és az nem depresszió, elmúlik.
2015. márc. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy most nem tudok pszichológushoz vagy pszichiáterhez menni, mert nincsen pénzem rá, meg nem is nagyon vannak a környéken. Egyébként sajnos nem csak erről van szó, már azelőtt is gondok voltak, hogy elment és ez nem merül ki az ő hiányában. Köszönöm a válaszod!
2015. márc. 29. 23:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van barátod, akkor nem igaz, hogy nincs senkid. Én depressziós vagyok és mióta az eszemet tudom, képtelen vagyok párt szerezni. Te csak örülj, hogy neked van. Szép napot!
2015. márc. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Depresszios voltam.

Nem jartam pszichologushoz.

Mellettem se volt senki.

On akartbol alltam talpra.

Vegyen magat erot mondja meg maganak h eros. Mert igenus eros!

Egy problema nem gyozi le.:)

2015. ápr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igenis eros*
2015. ápr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Második, sajnos ez nem annyi, hogy van barátod, akkor már minden jó.
2015. ápr. 3. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!