Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pasim sógornőjének valószínű...

A pasim sógornőjének valószínűleg Tourette szindrómaája van. Hogy lehet hogy eddig senki nem foglalkozott ezzel?

Figyelt kérdés

Időközönként erőteljesen, görcsösen grimaszol az egesz arca. A pasim annyit mondott rá, hogy dilis.

En beszélgettem a férjével, azt mondta nem tudja mitol van. Gyerekként állítólag volt pszichológusnál vele az anyja, aki azt mondta nekik hogy megszokásból csinalja. 25 eves es elég zavarbaejtő, allitilag sok bántást kapott érte. A szüleitől is, szóval biztos próbált volna leszokni rola, ha tud.

En utánaolvastam es ugy gondolom, hogy Tourette szindroma lehet. Nem értem hogy ok miert nem próbálják kideríteni mitol van ez


2015. ápr. 18. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
9%

Gondold át, pasinak hívod, ami egy degradáló szó, és igen, nem üti meg az ember mércét, ha annyit reagál rá, hogy "dilis".

Eléggé embergyűlölő hozzáállás az anyáé, a pasidé és a férjé is...:S

2015. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért ez még nem biztos, hogy Tourette, lehet "sima" tik-zavar is. A Tourette a teljes személyiséget érintő pervazív zavar, ha ez áll a háttérben, akkor max. diagnosztizálni tudják, gyógyítani nem igazán. Ezzel meg kell tanulni együtt élni.
2015. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!