Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert érezhetem ezt valahánysz...

Miert érezhetem ezt valahányszor nézek egy lányt?

Figyelt kérdés

Valahányszor látok egy szép lányt, ha nézem mindig az az érzés támad rám nekem miert nem lehet ilyen barátnőm, es hogy sose lesz. Nagyon erdekes mert a kulsommel alapjaiban nincs bajom, tehat ez a ferde gondolkozás az "enképemből" jonnek elő.

Olyan érzéseim vannak, hogy nem kivancsi ram,lenéz, esélyem nincs. Mindez megremiszt olyan mélységekből árad bennem. Nagyon magányosnak erzem magam. Teljesen elszigetelem az emberektol magam.


Van hogy semmi bajom, aztán egyszer csak latok egy "ilyen" lányt, es hogy nem merek oda menni hozzá (mert megis mit mondhatok alapon, mikor am sem nagyon vagyok beszédes tipus) pillanatok alatt elont ez a rossz érzés, szetarad bennem,es olyan mélységekbe taszít par perc alatt, hogy a szemkonnyezes is rámtor.


2015. máj. 18. 06:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Ami azert is erdekes mert mas teruleten ügyesnek tartom magam, olyan dolgokat elerek, megvalosutok önerőből,amit sokan szeretnének. (nem kérkedni szeretnék) csak nem ertem itt az emberek/nők terén miert vagyok ilyen pesszimista. Mas teruleten eszembe nem jutna feladni barmit is azzal hogy :"áhh nem megy". Csak a célom latom magam elott, amit természetesnek veszek hogy el is érem, hiaba nem tudom az utat hogy hogy, de azt igen hogy meglesz. Ezt én pozitiv dolognak tartom. De erdekes modon ha ismerkedesrol, lány, van szó...pont ellentéte vagyok :(
2015. máj. 18. 06:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyugodtan menj oda hozzá ha olyan a helyzet, ne tervezgess előre, a lányok értékelik ha valaki veszi a bátorságot és odamegy. Ha rendes, nem fogja zavarni hogy nem vagy beszédes, ha meg egy pitsa, akkor meg legalább hamar kiderült.
2015. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!