Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek szorongása van és...

Akinek szorongása van és pánikol mi a jobb? Ha fekszik v ha mozog?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre hogy fekve jobb, de ha megindulok gyenge vagyok, szedulok, szóval biztos nem jó a sok fekvés. Próbáljak meg mozogni, könnyebb dolgokat csinálni pl az udvaron? Nagyon szeretném ha meggyógyulnek v legalábbis tünetmentes lennék.
2015. máj. 19. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy,mióta érzed ezt a szorongás együttest?Egyébként a pánikbetegség-ha egyáltalán az van-gyógyítható,ha van kedved írjál privátban!
2015. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Intenzív mozgás a jó.
2015. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fizikai aktivitással, sporttal tudsz meggyógyulni. Erőltetni kell a mozgást, aztán egyszer csak azt fogod tapasztalni, hogy elmúlt a betegséged.
2015. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mély levegő, 4 másodpercig belélegzel, 2 másodpercig benn tartod, 2 másodpercig kifújod. 1-2 perc és megnyugszol. egyébként kezelés nélkül nem fog teljesen végleg megszűnni, pszichológus segítsége kellene.
2015. máj. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, önmagától a sporttól nem fog meggyógyulni senki, csak jobban lesz. (Alatta bizonyosan)
2015. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!