Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor lesz jobb?

Mikor lesz jobb?

Figyelt kérdés
kicsit hosszu, de mar nem tudom mit csinaljak.szoval. februar vegen sajnos elveteltem. igaz, meg csak az 5. hetben voltam, de akkor is nagyon megviselt. 27 eves vagyok es a parommal mar reg vagyunk egy kisbabara...az elso 2 hetben alig ettem es ittam, ami miatt kiszaradtam. ennek kovetkezteben le is fogytam 6 kg-ot es allandoan szedultem es 3x el is ajultam. akkor mondtam, hogy mostmar eleg, igy nem mehet tovabb mikor mar a munkahelyemen ajultam el es mindenkire rahoztam a fraszt :( miutan elment a baba nyugalmat irt elo az orvos es en erre hogy ne gondolkozzak kemeny fizikai munkat csinaltam, ami persze nem tett jot... sokszor csak ulok es gondolkodok meg most is...egyszeruen nem tudom elfelejteni... a heteket meg mindig szamolom...
2015. ápr. 7. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress fel pszichológust, ha nem tudsz megbirkózni vele.
2015. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!