Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol lehet kivizsgáltatni,...

Hol lehet kivizsgáltatni, hogy van-e személyiségzavarom, vagy más mentális betegségem?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy teljeskörű mentális kivizsgálásra, mert egyre gyanúsabb tünetek jönnek elő rajtam, és mivel még ilyenről hallani se hallottam, gondoltam felteszem itt.
2015. máj. 22. 21:59
 1/3 anonim válasza:
Keress fel egy pszichiátert! Nem kell feltétlen magán. A kórházaknak is van ilyen része, az államilag támogatott is, ki tudnak vizsgálni ott.
2015. máj. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen, hogy teljeskörú mentális kivizsgálás nincsen. Ha panaszod van, fordulj a háziorvoshoz, és mond el neki.
2015. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Én voltam 2 pszichológusnál és mind a ketten mást mondtak. Miután meguntam a találgatást bementem a SOTE-ra és ott mondták, hogy feküdjek be egy hónapra, pszichoterápiára. Ott diagnosztizáltak.

2015. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!