Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOUL RAIN. Hallott már valaki...

SOUL RAIN. Hallott már valaki róla? Esetleg itta valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én hallottam már róla,de nem nagyon ismerem. Állítólag sok betegségre jó. Asztma,rák,pánik,depresszió,szorongásos betegségekre. Stb... Boltban nem lehet megvásárolni. Rendelni lehet,de csak meghatározott mennyiségben. Ha valaki itta már szorongásra,és már van tapasztalata megosztaná velem.

2015. máj. 26. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Parasztvakítás. Azt hiszem ez a legjobb szó.
2015. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ittad már?
2015. máj. 26. 12:59
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem de megnéztem az oldalukat az interneten. Messziről lerí róla hogy egy nagy lehúzás az egész. Egy újabb mlm jellegű gépezet, ahol valami erősen megkérdőjelezhető hatású dolgot akarnak rád sózni aranyáron. De nem lebeszélni akarlak, ha neked van feleslegesen ennyi pénzed lelked rajta.
2015. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy működik a rendszer,és nekem sem tetszik. Nem sorolom fel,hogy mik nem tetszenek,mert aki utána néz,annak úgy is szemet szúr egy két dolog. De mi van,ha mégis használ. Ezért kérdeztem,hogy itta-e már valaki. Azért köszi. :-)
2015. máj. 26. 13:35
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, az ilyen betegségek gyógyteákkal is gyógyíthatók és nem rohadt drága, amellett használ is.
2015. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Asztma-->gyógyszer és pszichés érintettség esetén pszichológus,rák--->onkológus,pánik--> pszichológus és vagy pszichiáter,depresszió----> pszichológus és vagy pszichiáter,szorongásos ---> pszichológus és vagy pszichiáter


hülyeség---> soul rain

2015. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
orvosok--->külföld.
2015. máj. 29. 16:34
 8/12 anonim válasza:
79%

Szia! Én naponta fogyasztom, használ. Akik fogyasztják, azok is meg vannak vele elégedve, sok különböző betegség esetén is. Aki nem issza és nem ismeri a céget sem, azok nincsenek vele megelégedve. De legalább véleményük van. Ez magáért beszél azt hiszem.

Egyébként komoly betegség esetén van orvosa a cégnek, akit fel lehet hívni és tájékoztatást ad az adagolást illetően.

Minden más csak károgás szerintem.

2016. szept. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Sziasztok! Soha nem szóltam még hozzá ezeken az oldalakon, csak néha olvasom a kommenteket. Most kedvem támadt regisztrálni, és egyszer kifejteni a saját véleményemet is. Több kommenthez is, nem tudom, hogy egyáltalán lehet-e így egyben.

Az eredeti kérdésre: 2010 óta fogyasztom a soult, és ugyan ekkortól fogyasztják 80 felé közelgő szüleim is. Azóta semmilyen betegséget nem kaptunk el, allergia, fejfájás, depi és hasonlók nem ismertek :-)

"Parasztkábítás"-ra csak annyit, hogy a józan paraszti ész, az néha igen is előny (mellesleg én dipolomás vagyok), de ennek semmi jelentősége nincs. Józan paraszti ésszel felfogható, hogy egy természetes anyagból és természetes úton előállított "dolog", sokkal egészségesebb, mint egy kémiai úton, kivont, hozzáadott.....stb. Miért a magok??? Azért, mert koncentráltan tartalmazzák a növények jó hatásait (hiszen belőlük fejlődik a teljes növény), és talán nem éri annyi káros behatás sem.

"depresszióra-pszichiáter, rákra-ökológus....stb.) - a válaszom az, hogy az ökológus a tesómnak 1 évet adott, a soul már 5-öt:-) Ma elmentem az orvoshoz egy beutalóért egy gyógyfürdőbe mondtam neki fáj a vállam, huzatot kaptam.... fel is írt gyógyszert - amit csak 1 hónapig lehet szedni, mert károsítja a májat.... na neeeee, és addig nem károsítja??? Hát tudatosan nem fogom magam károsítani:-)

Nem szimpatikus üzlet? - én az üzleti részével nem igazán foglalkozom, éppen annyit, hogy a saját fogyasztásunk ingyen legyen :-) Ehhez két embernek kellett ajánlanom, aki rendszeresen fogyasztja. A bayer Hungaria Kft-től még nem kaptam ingyen aspirin plus pezsgőtablettát, pedig két embernek már biztosan mondtam az évek során, hogy ajánlom, hogy próbálja ki. Nem hiszem, hogy tisztességtelen lenne az üzleti része, ahol a jutalék nem a gyógyszergyárban, orvásnál, patikusnál, orvoslátogatónál, stb. landol, hanem a fogyasztóknál. Hiszen egyedüli feltétel, hogy te magad fogyaszd a terméke.

Lehet, hogy hosszan írtan.... bocs, ha unalmas...., de ez most ki-kivánkozott belőlem.

Nem igazán tetszik, amikor valaki olyant szól le (akár termék, akár rendszer), amit nem ismer, nem próbált ki. Az olvasás nem a saját tapasztalat! És ha olvasod, akkor is nem mindegy, hogy kinek a véleményét. Én kizárólag a saját tapasztalatomban bízok, ez a dolog bejött nekem. Ettől még nem szólom le más cégek termékeit, melyeket nem ismerek.

2017. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz! 2013 óta fogyasztom, ez idő alatt nagyon sok embernek ajánlottam! Csak egyetlen, most februárban történt esetre hivatkozva megkérdezem az ellenzőket: Van-e olyan termék, gyógyszer vagy bármi, ami 3 óra alatt egy arcbénulást képes megszüntetni?? Gondolom senki nem tud ilyet!! Akkor tényleg az "elolvastam a neten" hozzáértők gondolkodjanak el azon, hogy esetleg olyan embertől veszik el a reményt, gyógyulás, megoldás lehetőségét, akinek szüksége lehetne rá!
2018. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!