Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOUL RAIN. Hallott már valaki...

SOUL RAIN. Hallott már valaki róla? Esetleg itta valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én hallottam már róla,de nem nagyon ismerem. Állítólag sok betegségre jó. Asztma,rák,pánik,depresszió,szorongásos betegségekre. Stb... Boltban nem lehet megvásárolni. Rendelni lehet,de csak meghatározott mennyiségben. Ha valaki itta már szorongásra,és már van tapasztalata megosztaná velem.

2015. máj. 26. 12:38
1 2
 11/12 anonim válasza:
58%
Több, mint egy hónapja vagyok a rain soul csoport tagja a facebookon és sokkolónak tartom a népvakítást!!! 1. Fotó az ekcémáról előtte, utána...kérdem én, az anyajegyet is eltünteti?? Fotosoppp!! 2. Ajánlják 3szor egy nap inni! Pont itt Magyarországon fejik a népet, havi 90-100 ezerrel...ergo ha van lóvéd, akkor vedd meg neked úgyis telik rá!3. Nehagyd abba a zacskók ivását, mert visszajön a problémád!!! Szóval életed végéig igyad, nehogy ne legyen meg a jutalékom! 4. Igyad, kenjed meg hasonlók....DE! Mellette igyál sok folyadékot, kerüld a cukrot, egészségesen étkezz!! ezek önmagukban csodára képesek a szervezetünkbe, nem ezeknek a vackoknak köszönhető javulás! 5. Kinek van tapasztalata erre és erre?? Érdekes, valahogy mindenre van tapasztalat, bármit meggyógyít, csak igyad, vegyed, kenjed!!! természetesen a válaszolók rain soul munkatársak, nem pedig a Józsi bácsi a szomszéd faluból (Jaa, bocs, neki nem is telne rá, mivel irreálisan sokba kerül a magyar népnek) 6. Remek reklámja van, és igen! erről szól a mai világ, mindent, de szó szerint mindent el tudsz adni, ha jó az image, technika és a tálalás!!! Gratulálok! :-D Jöhetnek az MLM tagok komment áradatai...
2018. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"6". nincs is reklámja :) Ha nem próbáltad, nem is ismered a termékeket, céget, fogyasztóit, partnereit, akkor miért vagy egy ilyen csoport tagja?

Ha fogyasztó lennél, akkor lehetnél a SOUL,Core terméktapasztalatok csoport tagja is és akkor rájönnél, hogy ott csak olyan emberek vannak, akik fogyasztják és megosztják egymással a tapasztalataikat, tehát senki senkit nem akar rábeszélni, hogy fogyassza!

2018. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!