Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, hogy 16 évesen...

Az normális, hogy 16 évesen olyan feledékeny vagyok, mint a 70 éves nagyanyám?

Figyelt kérdés

Mondok rá példákat.

Van úgy, hogy megnézek este egy sorozatot és másnap délelött már nem emlékszem, hogy pontosan mi volt benne.

Akkor volt már olyan, hogy a suliban az egyik tanár adott egy papírt, hogy vigyem fel az xy tanárnak 204-es kabinetbe. Mire oda értem elfelejtettem, hogy milyen tanárt mondott.

Akkor olyan is volt, hogy elkezdtem valakivel beszélgetni a vonaton be is mutatkozott, de mikor este beakartam jelölni facebookon, már akeresztnevére sem emlékeztem.

Mitől lehet ez?



2015. máj. 28. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelemzavar? Túl sok inger ér, illetve mindig megszakítja valami, ha koncentrálsz. Próbáld ki internet nélkül kapcsold le a telefonodon is az adatforgalmat, és mondjuk naponta 19:00-20:00 között netezz csak egy-két hétig, és nézd meg az eredményt.
2015. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!