Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha 21 évesen úgy...

Normális, ha 21 évesen úgy érzem egyre jobban kivagyok, a családi ügyek, valamint a sok negatív tapaszalatok egyre jobban tönkre tesznek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:

hát 21 évesen nő fel az ember, akkor kezd a felelősségtudat ránehezedni. Ne aggódj, én is rohadtul kivagyok, de csak az miatt mert nem az van amit én akarok. De én akkor sem elégszek meg a kevesebbel, különben mi értelme az életnek?


A negatív tapasztalat meg igazából pozitív, mert a hibákból tanulsz mindig. Amikor én először mentem bele a nagybetűs életbe rengeteg elutasítást kaptam, és minden következő alkalommal másképpen próbáltam meg, és sikerült is mindig csak lehet épp az 5. alkalommal, de ahhoz 4x rosszul kellett csinálnom valamit.


A másik véglet amikor valami nem jött össze, de 10x olyan jó dolog történt utána. Egy szaros mcdonaldsba se akartak felvenni dolgozni vágod? Aztán pedig simán felvettek buszsofőrnek (ami NEKEM atomnagy dolog volt, nagyon az akartam lenni) úgy, hogy 21 éves voltam, 2 éve volt autó jogsim és semmi más. Ingyen kiképeztek és munkába állítottak (volna, ha nem buktam volna meg a vezetési teszten). De majd újra próbálkozok, most már tudom mit csináltam rosszul ;)


Az életben egy szabály van: ne vedd komolyan. Ha komolyan veszed az életet az már régen rossz... itt minden csak átmeneti, a rossz és a jó is. Te döntöd el hogyan élsz, olyan besavanyodott céltalan életet mint a legtöbb felnőtt, vagy mered-e azt mondani hogy NEM, és tényleg azt csinálod amit akarsz, vagy megelégszel a kevéssel is.


És ne hallgass senkire, mert minden ember már, és senki se szereti ha jobb vagy vagy jobb akarsz lenni nála ;)

2015. máj. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!