Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a szexualitást nem szeretem...

Ha a szexualitást nem szeretem gyakran, csakvhetente kétszer, és többedikre már utálnám a héten az gyerekkori traumára utal?

Figyelt kérdés
Kevés szexuális bántalmazásra tudok emlékezni a gyerekkoromból de vannak egyértelmű emlékeim. Azért van ez? Meg sokszor a szexet undoritonak tartom, hiába vagyok szerelmes az illetőbe.
2015. jún. 3. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó lenne tudni, hogy milyen szexuális bántalmazásról van szó. Az teljesen normális, ha valaki hetente, vagy kéthetente kívánja a szexet, nyilván nem szexmániás, nincs ezzel baj. Ha valaki undorítónak tartja a szexet, az viszont baj.
2015. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha volt részed szexuális bántalmazásban, akkor szerintem simán lehet azért. Nekem pl egyáltalán nem volt benne részem, se sokszor, se kevésszer. Lehet, hogy egy pszichológus segíthetne.
2015. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Heti kettő az teljesen normális, de ha undorítónak találod az nem az. Pszichológusnál nem jártál?
2015. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, más problémák miatt már leveleztem egy pszichológussal de ezt még nem beszéltük meg. Heti kettő hogyan lenne normális? A legtöbben heti 4-5 ször szeretkeznek.
2015. jún. 3. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Heti 4-5? Hát persze sokan azt mondják hogy ennyiszer, de legtöbbször kamu. Szerintem heti 1 már jónak számít házasságban, vagy tartós kapcsolatban.
2015. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!