Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A gyógynövényes nyugtatók...

A gyógynövényes nyugtatók mikor hatnak?

Figyelt kérdés
Szorongásos tüneteiim voltak, minden testi tünettol bepánikoltam hogy nagy a baj. HOVA tablettát kaptam amit már 3 hete szedek, mellé b1+b12 vitamint, de nem érzek változást. Próbáltam hogy milyen ha nem eszem meg, de végülis.ugyanolyan mint amikor beveszem rendesen. Akkor ez most rám.teljesen hatástalan? Próbáltuk a 0,25-ös frontint, de 1,5 szem.után már másnap tompa voltam amitől szintén megijedtem. Mindenki azt tanácsolja hogy abszolút ne gondoljak rá hogy ilyen problémám.van és majd magától elmúlik...szervi bajom elvileg nincs, mai ha lehet egyáltalán ilyet mondani egy verkep meg ekg után...
2015. jún. 11. 06:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hosszú idő alatt nem éreztél változást, akkor nálad hatástalan. Ne ismerem a tablettát, de valami mást kell keresned.
2015. jún. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az étrendkiegészítők jóval később fejtik ki hatásukat.

A ginko bilobát is legalább 3 hónapig kell szedni, hogy ateljes hatás érzhető legyen.


Viszont szerintem ezek téged nem fognak rendbe tenni.Valószínű jobb lenne orvos, pszichológus, mert ez az abszúrd félelem valami komoly háttérbeszorult probélmára utal, amit nem fog orvosolni egy gyógyszer.

2015. jún. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én orvosi javaslatra szedem, mert ő azt mondta nem akar nyugtatóval tömni. Írt fel frontint abból reggel délben felet, este egészet kellett volna enni. 1,5 szem után ki voltam ütve, pedig csak a 0,25-ös volt.
2015. jún. 11. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!