Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Igaz az, hogy a pszichoaktív...

Igaz az, hogy a pszichoaktív kábítószerek hatása lehet többek között az, hogy az ember rájön olyan dolgokra/kérdésekre, amelyekre előtt nem?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam egy egyébként legális pszichoaktív szert, és egy régóta elgondolkodtató kérdés hirtelen tök egyértelműnek tűnt. HOgy miről van szó, azt inkább hagyjuk. Ilyenkor tényleg megfejthetünk dolgokat? Vagy inkább arról van szó, hogy "becsapja" az agyunkat a szer, és csak azt gondoljuk, hogy okosat gondoltunk? :) Vagy mindkettő előfordulhat?

2015. jún. 11. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha másnap vagy harmadnap is logikusnak tartod a szer hatása alatt megfejtett okosságot,akkor nem csapta be az agyad. Ilyenkor amúgy sokkal jobban elmélyülsz dolgokban. De tény, hogy én ilyenkor sokkal bővebb szókinccsel kommunikálok, mint egyébként. Van, hogy csodálkozom magamon, mert olyan idegen szavakat használok, amiket soha, és elvileg a jelentését sem kéne tudnom. De ilyenkor még arra is rájövök, milyen műsorban és milyen szövegkörnyezetben hallottam. Érdekes különben.
2015. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De vajon minden esetbe releváns a kapott válasz, vagy van amikor az ember túlgondolja?
2015. jún. 11. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
A pszichedelikus hatású szerek nagyban hozzátehetnek, alakíthatják a világképedet. Én sokkal boldogabb vagyok, miótta kipróbáltam ezt-azt, persze csak mértékletesen.
2015. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A pszichoaktív szereknek lehet tudattágító hatása, csak súlyos ára is van az ilyen típusú tudattágításnak. Vannak más, kevésbé ártalmas módszerek is. Én terápiával kaptam válaszokat a kérdéseimre, és annak semmiféle káros mellékhatása nincs, csak előnyei.
2015. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4!

Mi az ára az ilyen típusú tudattágításnak? 2500-3000 forintra gondolsz? :D

De most komolyan, mire gondolsz?

2015. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2! Lehet, hogy az ember néha túlgondolja, de nem mindegy? Azért meg nem őrültél tőle, még mindig képes vagy emberként viselkedni, racionálisan gondolkodni... vagy nem?
2015. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!