Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni, ha utcán jön...

Mit lehet tenni, ha utcán jön rám egy súlyosabb pánikroham?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok pánikbeteg... nem akarom hogy visszaéljenek vele a nyílt utcán, hogy rosszul vagyok...
2015. jún. 14. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, miben nyilvánul meg a rosszullét?
2015. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szedsz rá gyógyszert? Én, ha érzem, hogy kezdek rosszul lenni, elrágok egy (vagy két) Xanaxot.
2015. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyógyult pánikbeteg vagyok.


Már a teljes gyógyulás előtt volt egy olyan "módszerem", amivel át tudtam vészelni a rohamokat. Tudatosan belementem a félelembe, hagytam, hogy eluralkodjon rajtam a pánik, közben mondogattam, hogy nem lehet semmi bajom, hiszen fizikálisan egy pánikroham kb. ugyanolyan hatással van a szervezetre, mint egy kiadós futás, vagy edzés. Ügyeltem a légzésemre, és pár perc alatt lecsengett.


Aztán később más miatt pszichoterápiára mentem, és ezzel a pánikbetegségem is megszűnt, mert sikerült a rohamok OKÁT megszüntetni.

2015. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És mi volt a rohamok OKA?
2015. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

okot soha nem keresünk!

hagyd hogy a rosszulét át menyen teljesen a testeden és közben csak arra koncentráj amit akkartál csinálni ne foglalkoz vele ha rád jön mész tovább és azt csinálod amit akkartál! egy szoval ne TEREJ!! szépen lassan meg fog szünni ha engeded hogy támadjon!

2015. jún. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gumicsizmás bagoly ***** válasza:
Kevin, esetleg egy helyesírási szótár?
2015. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!