Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Durva pszichologiai dilemmaba...

Durva pszichologiai dilemmaba vagyok?

Figyelt kérdés
Nemrég miderult ,hogy hajlamos vagyok panik betegsegre emiatt mar olyanokat kepzeltem be, hogy meghalok ebbol sikerrel kijotte hal Istennek, de most amibe beleestem nem tudok kijonni itt mar a hitem sincs meg hozza.Azt kepzeltem be (mostansag erdekel az ilyen jellegu tudomany) ,hogy illuzioban elek es ugy is mindegy minden esigy erzem ettol a szemelyisegem szetszakad attol felek, hogy nem fogok tudni szeretni es elvezni az eletem.Mit kezdjek?

2015. jún. 16. 18:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Pszcihologia* bocsi a tobbi hibaert is!
2015. jún. 16. 18:51
 2/9 anonim ***** válasza:

A korábbi képzeted magától múlt el, vagy szakember segítségével sikerült túljutni rajta?

Sajnos ezek már elég veszélyes tévképzetek, amik jóval több problémát vethetnek fel annál, hogy "nem fogsz tudni szeretni és élvezni az életedet". Én azt ajánlom, hogy keress fel egy pszichológust, konzultálj vele, mesélj neki mindenről, amit gondolsz, ami eszedbe jut. Ő tud segíteni neked abban, hogy merrefelé indulj tovább, milyen segítségre lenne szükséged. Ugyanis ez magától nem fog elmúlni, és még ennél is sokkal rosszabb lehet.

2015. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kozi nem abbol magamtol sikerult kijonni par nap allatt ezek szerint csak nem voltam akkor olyan "melyen" ,de most csak az boldogít, hogy a jozan eszem megvan tehat nem teszek olyat ami ne felelne meg a tarsadalmi szempontbol vagy akar a magam szempontjabol.Magyarul erosrn bennem van, hogy tudom amiket most gondolok csajk a mostansag sok engem ert stressz miatt van es am is hajlamos vok beleforogni a hulyesegeimbe..De koszi a valaszt
2015. jún. 16. 20:10
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak kerdrs ha valaki nagyon benne van ebben az "illuzio" dologban (ami talan tudomanyos szempontbol igaz is) akkor a pszichologus mit tud kezdeni ezzel mert eleve zmit mas mond nekem azzal egybol felmerul megint bennem az illuzio ugyis
2015. jún. 16. 20:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Illuzio kerdese*
2015. jún. 16. 20:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem most vmi magvas gondolat is eleg lenne ami kizokkent ebbol es kicsit felbyitja a szemem h ne magambol induljak ki meg a matrix cimu filmbol :/
2015. jún. 16. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már csak amiatt is érdemes lenne felkeresned egy pszichológust, mert segíthet neked más megküzdési módokat elsajátítani, hogy ha ebből kilábalsz, ne forduljon elő ilyesmi legközelebb, ha mondjuk stressz ér, stb. :)
2015. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van tudom, hogy ez most kicsit ilyen tomeg gyilkos cuccos-nak hangzik, de tenyleg nagyot tud az emberrel fordulni a vilag ,ha ilyen stresszek erik es a szemelyisege elmeje megsinli..
2015. jún. 16. 20:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Daniel?
2015. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!