Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már 2-3 hete nem tudok aludni....

Már 2-3 hete nem tudok aludni. Valami tanács?

Figyelt kérdés
Mikor már majdnem elaludnek, nagyon fura, ilyen bizsergő, ilyesztő érzés indúl ki a gyomorszájam körül, ami elindúl fel a mellkasomon és terjed szét. Nagyon félelmetes és meg is ilyedek és felülök, olyankor elmúlik. Ha sikerűl is elaludni, akkor meg arra riadok, hogy nem kapok levegőt és megfulladok, nehezen tudom magam lenyugtatni, hogy ne kapkodjam, hanem egyenletesen vegyem. A kimerűltségtől már nagyon szarúl vagyok. Ha valakinek volt hasonló kérem segítsen, mert már félek megpróbálni aludni is! Előre is köszönöm a válaszokat! 32/f
2015. jún. 17. 05:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet fizikai probléma. A veséd rendben van? Maria Treben könyvében olvastam ilyet.
2015. jún. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A vesém nem fáj, vizelet ürítési gondjaim nincsenek. Hason aludtam eddig, ha megpróbálok háton, akkor nagyon szédülök.
2015. jún. 17. 06:07
 3/3 anonim ***** válasza:
A jelenség leginkább a pánikbetegségre jellemző. Hogy valójában mi, azt egy kiképzett terapeuta tudná eldönteni, leginkább KIP, ego-state, regresszió, Bradshow, Rossi, Ericksoni módszerekkel.
2015. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!