Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Értéktelen vagyok?

Értéktelen vagyok?

Figyelt kérdés

22/L, borzasztó önbizalomhiánnyal. Csúnyának és értéktelennek tartom magam, és szerintem az engem körülvevő emberek is ugyanígy vélekednek.... Társaságban egyszerűen nem bírok, nem tudok szóhoz jutni, a többiek mintha keresztülnéznének rajtam....Miért van ez így, és hogy tudnék változtatni rajta??

Miét van az, hogy néha kifejezetten ronda vagy átlagos lányokat rajonganak körül, és nekik van haártalan önbizalmuk, pedig épp nekik nem kellene??

Mit tehetnék?

Olyan semmilyennek érzem magam, és nem bírok már így élni tovább.



2015. jún. 19. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Rám írnál? :) Szívesen beszélgetnék veled. :)

Lehet tudok segíteni.

2015. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te szerinted értéktelen vagy? Mivel nem ismerlek ezért nem tudok válaszolni a kérdésedre de azt gondolom hogy ez egy burkolt segítségkérés a részedről. Javaslom pszichológus vagy pszichiáter szakorvos felkeresését. :)
2015. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!