Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom tovább ezt a gyötrel...

Nem bírom tovább ezt a gyötrelem betegséget, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pánikbetegségről van szó,nekem úgy igazán nem segít a nyugtató csak az antidepresszáns ha megfelelő az adagja. Már lassan 2 éve keseríti az életem ez az undorító alattomos betegség. Már kezdtem egészen jól lenni,ami azt jelenti a napi teendőim el tudom intézni,el tudok menni metróval ahova szükséges stb. ,viszont a gyógyszer mellett is nehézkes volt pl emberek előtt enni meg ilyenek. Most le lett csökkentve az adag és iszonyatos,amit érzek!.

Most lett új munkám a szomszédos városban,de nem bírok felszállni a buszra,annyira rosszul vagyok!! Nem bírom tovább :( Semmi se segít úgy érzem,se autóban se vonaton se buszon se semmin nem tudok utazni,rosszul vagyok a gyorsaságtól is. Pszichológusra,terápiákra nincs pénzem.19/L


2015. jún. 20. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
ahhoz menj vissza aki lecsökkentette, mondd el a panaszaidat, talál majd megoldást.
2015. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan elemek, amik kivalthatjak a panikot. Nalam ez peldaul a kave volt. Ez egy pelda, de mindenfele stresszfaktor allhat a hatterbe. :/ Talan valamilyen stresszoldo modszer jelenthet megoldast. Joga, futas :) kavet amiota nem iszok nem volt. Remelem nem is lesz...26f
2015. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el olvasni valamit, mondjuk filozófiát, kutass önmagad a pszichológia után, műveld magad, és meglátod más lesz a meglátásod a dolgra, és a haláltól való félelmed is csökken. Gondolj csak arra, hogy elájulsz, akkor ez van, ha meghalsz, akkor ez van. Pár dolgot nem tudunk befolyásolni, el kell fogadni és lábon kell kiállni egy infarktust is, anélkül, hogy bárki észrevenné.
2015. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!