Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért tesznek fel a tinilányok...

Miért tesznek fel a tinilányok rendszeresen itt olyan kérdést, amiben valami súlyos pszichés betegséget akarnak magukba bebeszélni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Honnan tudod, hogy be akarják beszélni? Ismered őket személyesen?
2015. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezi hogy skizofrén-e, mert nagyon sokat álmodozik. Van még kételkedő kérdésed?
2015. jan. 12. 23:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem csak tinilányok csinálják, a pszichopata vágyálmokat szerintem inkább srácok dédelgetik.

Feltételezem tinédzserként sok változással szembesülnek, lelki problémáik vannak, és megnyugtató lenne (már csak figyelem felhívás szempontjából is) ha erre ráhúzhatnának valami hangzatos kórképet. Majd kinövik.

2015. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg, hogy még korszakaik is vannak. :D Volt egy időszak, amikor mindenki borderline akart lenni, aztán mindenki aspergeres. Most nem tudom, mi a divat, dehát valószínűleg igen, azért csinálják csak, mert tinik. Elég intenzív életszakasz, biztos ők se értik a változásaikat.
2015. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most a skizofrén meg a pszichopata a nagy divat. Nyilván csak ezekről hallottak a filmekből.
2015. jan. 13. 17:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja tényleg. A pszichopatás kérdésektől mindig kiakadok. Főleg azoktól, akik "félnek, hogy tényleg megölnek valakit". :DD Nőjék ki, csak lehetőleg hamar...
2015. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az olyan súlyos érvek tetszenek, mint hogy "meghalt a szomszéd macskája és nem éreztem SEMMIT". Akkor már tuti pszichopata.:D
2015. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na látom pár embernek meg van mire gondolok.
2015. jan. 13. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!