Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan a pszichológusomra...

Állandóan a pszichológusomra gondolok. Mit tegyek, hogy ne csináljam ezt?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Mármint milyen módon gondolsz állandóan rá? Csak mert tudod ez a mondat nem hordoz semmilyen érzelmi tartalmat, szóval nem lehet kitalálni belőle, hogy te most vonzódsz hozzá (és ha igen akkor milyen módon), utálod őt, vagy csak egyszerűen csak állandóan a terápiádon zajló beszélgetések mennek a fejedben. Egyébként bármiről is van szó, tudom a tuti választ: Beszélj vele erről. De tényleg. Mondd el neki. agyon sokat segíthet, ha ilyen dolgokat meg tudtok beszélni, mert a ti kapcsolatotok a valós kapcsolataidat tükrözheti néha vissza biztos körülmények között, ahol lehet beszélni róla. Szóval használd ki és beszéljetek. Nem viccelek. Tényleg ez a legjobb, amit léphetsz. Ezért jársz hozzá. Hogy beszéljetek. Akkor is, ha kínos. Én is túl vagyok már pár nagyon kínos beszélgetésen a saját pszichológusommal. És jobb lett utána.
2015. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát nagyon szeretem, és szerintem szerelmes is vagyok belé, de ezt egyébként ő i tudja, bár ezzel nem igen tudok mit csinálni.

De komolyan annyira rossz. :( :(

2015. jún. 21. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!