Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt memóriaproblémával...

Vannak itt memóriaproblémával küzdő lányok? Miben nyilvánul ez meg nálatok?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!

2015. jún. 22. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, de voltak memóriaproblémáim. Aztán rájöttem, hogy a túlterheltség sok mindent okoz. elmesélem az esetem. Kísérletet végeztem magamon, mert nem értettem, többen miért küzdenek súlyos tanulási problémával. Megfigyeltem őket, és én is hasonló életformát kezdtem el folytatni. Reggel ébredés után azonnal rádió, munkahely felé az úton füldugó zenével, munkahelyen egész nap szellemi odafigyelés, zaj; hazafelé füldugó zenével, otthon rádió lefekvésig. Kb. 2 hét után szörnyen feledékeny lettem, sőt ingerlékeny és morcos.

Abbahagytam ezt az életformát, és kb. 2 hét pihenés után helyreállt a rend a tudatomban.


Azt hiszem, a túl sok információ is bénít, kell a tudatunknak a pihenés, az adatfeldolgozásra szánt idő. Szükség van a csendre is.


Nem tudom, mi a te problémád, de hátha segít, amit megosztottam!

2015. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam van olyan,hogy elindulok valamiért az egyik helyiségbe és mire odaérek elfelejtem,hogy miért is menten. Olyankor visszamegyek oda,ahonnét elindultam és akkor eszembe jut a dolog,de nem mindìg. Valamint elfelejtem azokat a szavakat amelyekkel ki szeretném fejezni magam. Sôt olyan is volt már,elég sokszor,hogy beszélek valamirôl,és ha pár perc můlva visszakérdeznek,hogy mirôl beszéltem az elôbb akkor már nem mindìg tudom. Sokat stresszelek egyébként. 19/N
2015. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha allergia- vagy más gyógyszert szedsz, lehet ez is a mellékhatása. olvasd el a betegtájékoztatót.
2015. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!