Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Trittico nevű gyógyszerről...

Trittico nevű gyógyszerről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hatások, mellékhatások, előnyök, hátrányok érdekelnének.

(Csak a kérdésre. Általános elméleteket nem kérek.)



2015. jún. 23. 07:48
 1/4 anonim válasza:
Én 1 hónapig szedtem. A hatások merevedési zavar, anhedónia. Olvastam az angol szöveget, a cikk végére értem, visszamentem az elejére, már nem tudtam mit jelent az egyik szó. Úgy éreztem, hogy nem kapok levegőt, nyomasztó érzés volt. Röviden nagyon rosszul voltam tőle. Az orvos is elismerte, hogy kemény gyógyszer. Előnye nem volt.
2015. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A nehéz légzést meg az orrdugulást már az első szem után éreztem.

A többihez nem tudom, hogy viszonyuljak, mivel nő vagyok, bár sok antidep okozott orgazmus-képtelenséget... :S

2015. jún. 23. 23:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez, mellette iszonyatos motiválatlanság, fejfájás és az étvágyam is növekedett erősen. Érdekes, az első pár hétben jól működött, mire ki kellett volna fejtenie a teljes hatását, addigra lettem rosszul tőle. Az elején csak az orrdugulás volt. Már abbahagytam
2015. jún. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem változtatott, kivéve, hogy minden alkalommal, amikor beveszem, úgy alszom, mint a bunda, még az ébresztőre se kelek fel. Épp most hagyom el.
2015. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!