Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetne normális...

Hogyan lehetne normális életem hogy ha Asperger szindrómás vagyok? Mit tehetnék ez ellen a betegség ellen?

Figyelt kérdés
Kiskoromban orvos diagnosztizálta nálam. 4 éves koromban tanultam meg beszélni. Mindig is bajok voltak a beilleszkedéssel. Soha nem tudtam barátokat szerezni, illetve mindig gúny tárgya voltam az iskolában, mert hogy olyan gyáva voltam. Most sem jobb a helyzet. Volt már úgy hogy akivel egy iskolába odamentem hozzá beszélni, arra mondott valamit, de ennyi. Mindig szorongok, ha olyan helyre kell mennem ahol sok ember van. Még most is van úgy a boltban nem merek valamit kérni. A fiúk akikkel jártam pedig általában mindig velem szakítottak, nagyon rövid idő után. Olyan jó lenne normális embernek lenni.

2015. jún. 27. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
ez nem asperger szindróma+eleve iylet 1 4 évesnél nem dignosztizálhatnak te egyszerűen csak félénk vagy szociál fóbiás vagy. erősítsd az önbizalmad ez a legjobb út.
2015. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetnék az? Pont az hogy gyerekkorban lehet a legjobban meghatározni az aspergert.
2015. jún. 27. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Dehogynem diagnosztizálhatnak 4 évesnél, teljesen tudatlan vagy 1-es válaszoló, hülyeségeket beszélsz.

Kérdező: keress a neten aspergeres közösségeket, sorstársak nagyon sokat tudnak segíteni.

2015. jún. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!