Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fura kérdés lesz. Mit csinálja...

Fura kérdés lesz. Mit csináljak, ha csak július 22-re van időpontom a pszichiáterhez, de érzem, hogy valami nincsen rendben?

Figyelt kérdés

Ráadásul szabin van, még beesni sem tudok a rendelés végére. Az ügyeleten biztos nem fogadnak a probléma természete miatt; igazából eléggé jól érzem magam a szokásos szorongást leszámítva, de mégis ÉRZEM, tudom, hogy valami nem stimmel. A gondolataim nem helyénvalóak, nem ezeknek kellene lenniük és valószínűleg meg kéne tőle ijednem, mivel mindenki totál berezelt akinek elmondtam, de még csak az sem. Nem írhatom le konkrétan, mert szerintem bűncselekmény és biztos, hogy már figyelik az online tevékenységemet, de legjobb barátnőm csak annyit mondott rá, hogy 8 év alatt ennyire sz*r ötletem még sosem volt, és ennél még az is jobb lenne, ha Ukrajnába mennék katonának. Csak, hogy érzékeltessem a reakciókat. :D


Na szóval mi van akkor, ha tök jól vagyok meg minden, de valahogy valami nem stimmel mégsem?


(Bipoláris zavarom van. Aurorixet és Tegretolt szedtem kb. 3 héttel ezelőttig, csak elfogyott és nem érzem szükségét mert nem érzem magam se depressziósnak, se totál begőzöltnek.) 20L


2015. jún. 28. 19:05
 1/8 szamo77db ***** válasza:
100%
Nincs másik orvos, aki helyettesíti a te kezelőorvosodat? Valakihez csak kell fordulni, ha rosszul vagy!
2015. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs sajna. A gondozóban utca szerint vannak felosztva a betegek, ha az én utcám orvosa épp nyaral, akkor így jártam... :D
2015. jún. 28. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem írhatom le konkrétan, mert szerintem bűncselekmény és biztos, hogy már figyelik az online tevékenységemet"


Skizoid zavarod van, ez sajnos nem sima bipoláris dep.

2015. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Csak értelmezhetik úgy, hogy terrorveszélyt jelentek.
2015. jún. 28. 20:13
 5/8 szamo77db ***** válasza:
100%
Nem tudom elhinni, hogy nincs helyettesítés! Szólj be telefonon, mondd el, amit a kérdésben leírtál és mondják meg, mi a teendő! Rendben, hogy az orvosnak is jár szabadság, pihenő, de a beteg akkor sem maradhat magára, adott esetben segítség nélkül!
2015. jún. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én be szoktam kéretőzni soron kívül, ha rosszul vagyok. Kultúráltan persze, és eddig még mindíg fogadtak, ha szájhuzgálva is. Ugyanekkor láttam olyat, aki hiába könyörgött..

Mindenképp próbáld meg, mondd, hogy rosszul vagy.

2015. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamo77db ***** válasza:
Így van, ez nem játék! Nem értem az egészet, nálunk kölcsönösen szokták helyettesíteni egymást. Nyilván így nem jut annyi idő egy betegre, de senki nem marad ellátatlanul, segítség nélkül.
2015. jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 rozunlan válasza:
A pszichiáter orvos, azaz ha jól gondolom, őt is köti az esküje, ami a beteg ember segítésére kötelezi. Próbálj meg elmenni másikhoz.
2015. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!