Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon érdekes probléma....

Nagyon érdekes probléma. Nincs rendben valami a fejemben?

Figyelt kérdés
Ritkán fordul elő..de épp most is előjött. Fekszem az ágyban,megy a tv,közben telon netezek,olvasok, a tv halk,de mintha a fejemben ordítna, néha a saját gondolataim is ordítanak. Na ez mégis mit jelenthet. Még sosem hallottam ilyenről.
2014. dec. 10. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ijesztegetésnek, de nálam így kezdődtek a pánikrohamok, felerősödtek a külső ingerek, azt éreztem hogy veszélyesek rám, fenyegetőek, és nem tudtam őket elmulasztani, csak amikor egy idő múlva maguktól múltak el, mint amikor begörcsöl vmid és lassan enged ki.
2014. dec. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A pánik rohamos dologtól kicsit félek is,mert gyakran stresszelek,és néha nehéz légzésem is van. De ez a fura érzés néha kiskoromba is előfordult,akkor nagyon meg is ijedtem tőle. Szerencsére elég ritka..de jó lenne tudni, mi okozhatja alapból.
2014. dec. 10. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!